Party Stories
Krzysztof Krawczyk nie żyje
East News
Newsy

Syn Krzysztofa Krawczyka odziedziczył talent po ojcu? Fani artysty są pod wrażeniem głosu Juniora "piękny głos płynący prosto do serca"

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka, który niespodziewanie zmarł w wieku 74 lat, w mediach rozpętał się konflikt między Andrzejem Kosmalą, menadżerem gwiazdora,  i Marianem Lichtmanem. Perkusista zespołu "Trubadurzy" informował, że Ewa Krawczyk nie poinformowała go o śmierci artysty, a na pogrzebie gwiazdora musiał pomagać Krzysztofowi Igorowi Krawczykowi, który miał być bojkotowany. Kim jest jedyny syn Krzysztofa Krawczyka? Wiedzieliście, że ma talent wokalny! 

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

Syn Krzysztofa Krawczyka odziedziczył talent po ojcu? Fani artysty są pod wrażeniem jego głosu

Junior czyli Krzysztof Igor Krawczyk jest jedynym synem artysty z jego małżeństwa z Haliną Żytkowiak. Para rozwiodła się w 1985 roku, a chłopiec ciężko to przeżył. Relacja Juniora z ojcem nie należała do łatwych, o czym mówił sam artysta:

Oczywiście, że kocham - przecież to moje jedyne dziecko - i widuję się z nim wtedy, kiedy on na to pozwala. To dorosły mężczyzna, ma 30 lat. Ale ciągle chyba ma jeszcze żal o to, że rozstałem się z jego matką - mówił Krzysztof Krawczyk w wywiadzie dla Vivy!

Teraz okazuje się, że syn Krzysztofa Krawczyka ma wielki talent wokalny i niejednokrotnie pojawiał się na scenie. W sieci można zobaczyć występy Juniora, a Internauci nie mają wątpliości, że powinien śpiewać zawodowo:

Panie Krzysztofie, po prostu, proszę śpiewać, talent ogromny, niewymuszony przekaz, nienaganna prezencja i naturalna choreografia! Profesjonalnie, tak bardzo szczerze.

Przepiękny, subtelny śpiew z tą lekkością, którą mają jedynie utalentowani wokaliści

Krzysztofie dlaczego nie śpiewasz ,masz piękny głos.

Świetnie śpiewa chłopak powinien się rozwijać ,może teraz da radę

Występ syna Krzysztofa Krawczyka możecie obejrzeć tutaj!

Zobacz też: Krzysztof Krawczyk zaśpiewał z żoną w duecie. Fani są pod wrażeniem archiwalnego nagrania: "Trudno się nie wzruszyć"

Marian Lichtman i Krzysztof Igor Krawczyk na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka.

Marian Lichtman i Krzysztof Igor Krawczyk syn Krzysztofa Krawczyka
East News

Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat. 

Krzysztof Krawczyk walczy z koronawirusem w szpitalu
EastNews

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Andrzej Sapkowski
EastNews
Newsy
Nie żyje syn Andrzeja Sapkowskiego. To dla niego stworzył "Wiedźmina"

W wieku 47 lat niespodziewanie zmarł syn Andrzeja Sapkowskiego, Krzysztof. To dla niego napisał swoją słynną sagę o "Wiedźminie". Informację o jego śmierci przekazał miesięcznik "Nowa Fantastyka".  Syn Andrzeja Sapkowskiego nie żyje  Informacja o śmierci syna Andrzeja Sapkowskiego dotarła do mediów przez przypadek. Pisarz został poproszony o napisanie kilku słów o redaktorze magazynu "Nowa Fantastyka", który niestety zmarł. Andrzej Sapkowski nie był w stanie napisać więcej, niż:  Czerwiec 2019. Maćka zabrakło. I mojego syna zabrakło. Zobacz także:  Nie żyje 16-letnia gwiazda seriali! Miała zagrać w ekranizacji "Wiedźmina" Krzysztof Sapkowski był jedynym dzieckiem pisarza z pierwszego małżeństwa. To właśnie dla niego powstała saga "Wiedźmin". Krzysztof będąc dzieckiem był miłośnikiem literatury fantasy i poprosił ojca, aby napisał coś podobnego.  Chciałem zrobić przyjemność mojemu synowi, który jest zagorzałym miłośnikiem tego typu literatury i stałym czytelnikiem waszego pisma [Fantastyka]. Zapytał mnie kiedyś: 'Dlaczego nie napiszesz czegoś takiego?'. 'Nie ma problemu, powiedziałem, napiszę'. No i tak powstał Wiedźmin. Zresztą właśnie od syna dowiedziałem się o waszym konkursie i jego warunkach - mówił kiedyś Sapkowski.  "Nowa Fantastyka" odniosła się w swoim numerze do śmierci Krzysztofa. - W czasie kiedy opłakiwaliśmy stratę Maćka Parowskiego, dotarły do nas niezwykle smutne wieści – o śmierci Krzysztofa Sapkowskiego, syna Andrzeja" - czytamy. Krzysztof Sapkowski był tłumaczem, poetą i jednym z założycieli czasopisma "Nowy Talizman". Posługiwał się pseudonimem Katarzyna Frene, jedynie swój pierwszy wiersz "Orchidea dla...

Krzysztof Krawczyk na koncercie
East News
Newsy
Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie! Co się dzieje ze zdrowiem artysty?

Krzysztof Krawczyk już od ponad 55 lat należy do grona najpopularniejszych polskich wokalistów. Artysta ma tysiące fanów, a jego największe hity "Bo jesteś ty", "Jak minął dzień" czy "Parostatek" znają chyba wszyscy. Niestety, co jakiś czas media przekazują niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia Krzysztofa Krawczyka- wokalista przeszedł operację biodra i ma problemy z sercem. Teraz okazuje się, że muzyk przyjął nawet ostatnie namaszczenie!  Krzysztof Krawczyk szczerze o swoim stanie zdrowia Krzysztof Krawczyk w rozmowie z katolickim portalem Aleteia.org opowiedział o swoim stanie zdrowia i zdradził, że już kilka razy przyjmował namaszczenie chorych! Dlaczego? Wokalista przyznał, że prosił o sakrament, żeby wyzdrowieć. Cierpię na różne choroby, w tym dość uciążliwą arytmię serca i już kilka razy prosiłem księży o sakrament namaszczenia chorych- Krzysztof Krawczyk zdradził w wywiadzie. Ludzie często kojarzą ten sakrament z ostatnią drogą, z łożem śmierci. Nie wiedzą, że można o niego poprosić w strapieniu, w sytuacji, gdy jest się chorym, aby Pan nas umocnił, podźwignął z naszej słabości. Krzysztof Krawczyk, który nie ukrywa, że wiara jest dla niego bardzo ważna, w wywiadzie przyznał, że sakrament namaszczenia chorych już kilka razy go uratował. Ten piękny sakrament wiele razy w życiu mnie ratował- zdradził w rozmowie z Aleteia.org.  Wokalista w najnowszym wywiadzie przyznał, że ma już za sobą kilka operacji, a już we wrześniu przejdzie kolejną. Jest jednak w na tyle dobrej formie, że może koncertować: Gramy koncerty cały czas. W tej chwili jesteśmy w trasie. Gramy za chwilę w amfiteatrze pod Szczecinem, w przyszłym tygodniu w Warszawie, do końca jesieni mamy zapełniony kalendarz. Gramy nawet w święta -  Krzysztof jest w...

Krzysztof Krawczyk na koncercie
ONS
Newsy
Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala! Jego stan był bardzo zły, jak jest teraz? Czy to koniec jego kariery?

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala. Co się stało muzykowi? Okazuje się, że niedawno przed planowanym koncertem w Brodnicy, gwiazdor zasłabł! Występ został odwołany, a sam Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala - podaje "Życie na gorąco". Zasłabnięcie miało być efektem upału, który źle wpływ na 70-letniego muzyka. Krzysztof Krawczyk niedawno chorował na serce. Przeszedł również operację biodra, więc powinien na siebie mocno uważać. Sytuacja z zasłabnięciem mocno zmartwiła żonę Krawczyka. Ewa podchodzi do tego niezwykle poważnie. Chce żeby Krzysztof zwolnił tempo - czytamy na łamach "Życia na gorąco". Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia artysty! Jego piosenki cieszą zarówno starsze, jak i młodsze pokolenie. Krzysztof Krawczyk koncertuje już od 50 lat i mamy nadzieję, że przed nim co najmniej drugie tyle na scenie. Pamiętajmy jednak, że najważniejsze jest zdrowie!   Zobacz też: Włodzimierz Cimoszewicz w szpitalu! Miał wypadek! Jego samochód wbił się w ciągnik rolniczy.   Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala. Muzyk zasłabł przed koncertem.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner