Wzruszająca przemowa syna Grzegorza Miecugowa Pogrzeb Grzegorza Miecugowa Pogrzeb Grzegorza Miecugowa Grzegorz Miecugow i jego syn Krzysztof Miecugow Grzegorz Miecugow i jego syn Krzysztof Miecugow
Wzruszająca przemowa syna Grzegorza Miecugowa
ONS
Trudno powstrzymać łzy...
1/5
Wzruszająca przemowa syna Grzegorza Miecugowa
ONS

Wzruszające pożegnanie Grzegorza Miecugowa. Podczas uroczystości na warszawskich Powązkach rodzina, przyjaciele i fani wysłuchali wielu wspomnień o słynnym dziennikarzu. Swojego ojca wspominał również Krzysztof Miecugow. Syn dziennikarza, łamiącym głosem opowiadał o swoim tacie. Ogromne emocje wywołał m.in. wiersz, który zacytował Krzysztof Miecugow, wiersz, który jak się okazuje Grzegorz Miecugow chciał mieć zapisany na swoim grobie po śmierci.

 

Co powiedział Krzysztof Miecugow? Jak pożegnał swojego tatę? Zapraszamy na następną stronę naszej galerii.

 

Zobacz także: Grzegorz Miecugow pozostawił syna Krzysztofa i ukochaną żonę Joannę. Co mówili o dziennikarzu jego najbliżsi?

 

Więcej: Pogrzeb Grzegorza Miecugowa. Żegnają go tłumy, w tym: Lis, Rusin, Torbicka i inni... ZDJĘCIA

 

Zobacz: Był mistrzem scrabble, kochał swojego psa, kibicował Cracovii - Olejnik, Werner, Durczok żegnają i wspominają Grzegorza Miecugowa

 

Więcej: Grzegorz Miecugow nie żyje. Tak mówił o swojej chorobie: "Poczułem, że moje dni są policzone. Nie byłem gotowy..."

2/5
Pogrzeb Grzegorza Miecugowa
ONS

To było najważniejsze w tacie, że do końca zachował w sobie dziecko, nie rozumiane jako coś nieodpowiedzialnego  bo był najodpowiedzialniejszym człowiekiem jakiego znałem, tylko właśnie tą ciekawość świata, takie dziecięce lubienie ludzi... To co czyniło go dobrym dziennikarzem to, było to że był dobrym człowiekiem przede wszystkim. Jeździł po całej Polsce, nie ważne było czy jest to mała szkoła 500 kilometrów stąd, czy  jakiś zakład karny. Tata po prostu lubił spotykać ludzi i z nimi rozmawiać. Jego poczucie humoru... tego będzie najbardziej brakowało. Będzie mi brakowało jego dowcipów i jego ciepła- mówił wzruszony syn Grzegorza Miecugowa. 

Jaki wiersz zacytował syn dziennikarza? Zapraszamy na następną stronę. 

3/5
Pogrzeb Grzegorza Miecugowa
ONS

Jedna z naszych koleżanek przypomniała mi wierszyk, który tata chciał, żeby był na jego grobie. To też myślę taka kwinesencja taty. "Tu leży ten, co za diabła nie chciał być tłem. Dziennikarz i prezenter, po prostu Grzegorz M.". 

Po raz ostatni mówię "Cześć tatuś, do zobaczenia"- zakończył swoją przemowę Krzysztof Miecugow. 

4/5
Grzegorz Miecugow i jego syn Krzysztof Miecugow
East News
Więcej na temat Grzegorz Miecugow