Zygmunt Chajzer skomentował radosne informacje o powiększającej się rodzinie i we wzruszających słowach wspomina tragicznie zmarłego wnuka, Maksa. Zaledwie kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Filip Chajzer już wkrótce, po raz drugi zostanie tatą. O tym, że partnerka dziennikarza spodziewa się dziecka, za pośrednictwem Super Expressu poinformował właśnie Zygmunt Chajzer. Ostatnio również sam Filip zdradził, że już za kilka miesięcy urodzi mu się syn, Jerzy. Teraz Zygmunt Chajzer w rozmowie z tygodnikiem "Dobry Tydzień" komentuje zmiany w życiu swojego syna i wspomina wnuka, Maksa, który zginął w wypadku samochodowym.

Reklama

Zobacz także: "Nie podniosłem się do dzisiaj" Filip Chajzer opowiedział w "Uwadze" o swoim dramacie po stracie syna

Przeczytaj więcej: Filip Chajzer: "Cholerny Dzień Dziecka! Długo myślałem, co zrobić, żeby nie oszaleć". I wymyślił piękną akcję!​

Zobacz także

Zobacz także: Filip Chajzer pierwszy raz po śmierci syna: „Wylądowałem na księżycu”

Zygmunt Chajzer już wkrótce zostanie dziadkiem

Zygmunt Chajzer nie ukrywa, że cieszy się ze szczęścia swojego syna, który pomimo tragedii sprzed dwóch lat, próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Jak skomentował informacje o ciąży partnerki Filipa?

Wielka radość. Widzę szczęście syna i to jest budujące, że potrafi po tej tragedii dalej iść przez życie i cieszyć się. Z drugiej strony trochę się niepokoję, jak to będzie, bo cały czas myśli wracają do Maksia. Ale sądzę, że gdyby wnuk tutaj był, też bardzo cieszyłby się z narodzin braciszka - w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" przyznał tata Filipa Chajzera.

Zygmunt Chajzer nie ukrywa, że wciąż nie potrafi poradzić sobie ze śmiercią wnuka, Maksa.

To nigdy nie przestanie boleć. W moim życiu Maks jest cały czas obecny. Był cudownym, fantastycznym dzieckiem. Tak naprawdę to największa miłość mojego życia. Byliśmy bardzo blisko, spędzaliśmy ze sobą dużo czasu, mieszkaliśmy razem, bawiliśmy się, odbierałem go ze szkoły. Tego wszystkiego nie da się zapomnieć. Maks jest w mojej głowie, myślach, wspomnieniach i w sercu. I zawsze tak będzie.

Zobacz także: Czas Zygmunta i Filipa Chajzerów! Jak powrócili na szczyt i co mówili o swoich relacjach w VIVIE!?

Zygmunt Chajzer wspomina ukochanego wnuka.

ONS
Reklama

Filip Chajzer już wkrótce zostanie tatą.

East News
Reklama
Reklama
Reklama