Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z mediami skomentowała plotki na temat problemów finansowych. Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" zabrała głos w sprawie zbiórek, które zostały zorgazowane, żeby rzekomo jej pomóc. Marzena Kipiel-Sztuka kilka miesięcy temu wyznała, że nie ma żadnych oszczędności i musiała zdecydować się na kredyt żeby opłacić m.in. rachunki. Czy Marzena Kipiel-Sztuka wciąż jest w tak złej sytujacji? Aktorka zaapelowała do fanów.

Reklama

Marzena Kipiel-Sztuka nie chce pieniędzy od internautów

Marzena Kipiel-Sztuka przez wiele lat występowała w hitowym serialu "Świat według Kiepskich". Niestety, wraz z zakończeniem hitu Polsatu media informowały, że aktorka straciła pracę i stały dochód. Serialowa Halinka Kiepska nie ukrywała, że strata pracy mocno odbiła się na jej finansach.

Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu- Marzena Kipiel-Sztuka mówiła w rozmowie z "Twoim Imperium".

Po dramatycznym wyznaniu gwiazdy w sieci ruszyły zbiórki na rzecz Marzeny Kipiel-Sztuki. Teraz serialowa Halinka ze "Świata według Kiepskich" skomentowała doniesienia na swój temat i zdradziła, że nie wyobraża sobie żeby przyjąć pieniadze od internautów.

Nie byłam nigdy w skrajnej biedzie, a nawet gdybym była, moje dobre wychowanie i poczucie jakiejś przyzwoitości nie pozwoliłoby na organizowanie na moją rzecz jakichkolwiek pieniędzy czy zrzutek. (...) Czy ja wyglądam na zabiedzoną i zagłodzoną?- Marzena Kipiel-Sztuka powiedziała dla portalu Pomponik.pl.

Zobacz także: Gwiazda „Świata według Kiepskich” po kłopotach finansowych, teraz opowiedziała o chorobie!

Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Marzena Kipiel-Sztuka zapewnia, że nie ma problemów finansowych. Aktorka zdradziła również, czym teraz się zajmuje.

Zobacz także

Mam swoje recitale, śpiewam, mam swój stand-up, także się nie nudzę. Mam przyjaciół, nie przymieram głodem. Nie róbcie na mnie zrzutki, wszystkie są naprawdę fałszywe- zdradziła w rozmowie z portalem.

Zobacz także: Bartosz Żukowski w restauracji z papierosem w dłoni. Tak dziś wygląda Walduś ze "Świata według Kiepskich"

East News

Ostatnio Marzena Kipiel-Sztuka pojawiła się na premierze książki o serialu w którym występowała przez ponad dwie dekady. Na premierze książki "Świat według Kiepskich" nie zabrakło równiez dawno niewidzianej Mariolki, czyli Basi Mularczyk.

Reklama

Zobacz także: To "Świat wg Kiepskich" czy "Miodowe lata"? Rozpoznaj serial po cytacie! QUIZ

Reklama
Reklama
Reklama