Marzena Kipiel-Sztuka na Festiwalun Filmów Komediowych
LESZEK KOTARBA / EAST NEWS
Newsy

"Świat według Kiepskich": Marzena Kipiel-Sztuka ma problemy finansowe? Aktorka komentuje!

Marzena Kipiel-Sztuka ze "Świata według Kiepskich" kilka miesięcy temu narzekała na brak pieniędzy, a w sieci ruszyły zbiórki na pomoc dla aktorki. Teraz gwiazda apeluje do fanów!

Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z mediami skomentowała plotki na temat problemów finansowych. Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" zabrała głos w sprawie zbiórek, które zostały zorgazowane, żeby rzekomo jej pomóc. Marzena Kipiel-Sztuka kilka miesięcy temu wyznała, że nie ma żadnych oszczędności i musiała zdecydować się na kredyt żeby opłacić m.in. rachunki. Czy Marzena Kipiel-Sztuka wciąż jest w tak złej sytujacji? Aktorka zaapelowała do fanów. 

Kipiel-Sztuka opowiedziała wróżce o swoich problemach: Nie radzę sobie

Marzena Kipiel-Sztuka nie chce pieniędzy od internautów

Marzena Kipiel-Sztuka przez wiele lat występowała w hitowym serialu "Świat według Kiepskich". Niestety, wraz z zakończeniem hitu Polsatu media informowały, że aktorka straciła pracę i stały dochód. Serialowa Halinka Kiepska nie ukrywała, że strata pracy mocno odbiła się na jej finansach. 

Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu- Marzena Kipiel-Sztuka mówiła w rozmowie z "Twoim Imperium".

Po dramatycznym wyznaniu gwiazdy w sieci ruszyły zbiórki na rzecz Marzeny Kipiel-Sztuki. Teraz serialowa Halinka ze "Świata według Kiepskich" skomentowała doniesienia na swój temat i zdradziła, że nie wyobraża sobie żeby przyjąć pieniadze od internautów.

Nie byłam nigdy w skrajnej biedzie, a nawet gdybym była, moje dobre wychowanie i poczucie jakiejś przyzwoitości nie pozwoliłoby na organizowanie na moją rzecz jakichkolwiek pieniędzy czy zrzutek. (...) Czy ja wyglądam na zabiedzoną i zagłodzoną?- Marzena Kipiel-Sztuka powiedziała dla portalu Pomponik.pl.

Zobacz także: Gwiazda „Świata według Kiepskich” po kłopotach finansowych, teraz opowiedziała o chorobie!

Marzena Kipiel-Sztuka na premierze książki o serialu Świat według Kiepskich
Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Marzena Kipiel-Sztuka zapewnia, że nie ma problemów finansowych. Aktorka zdradziła również, czym teraz się zajmuje. 

Mam swoje recitale, śpiewam, mam swój stand-up, także się nie nudzę. Mam przyjaciół, nie przymieram głodem. Nie róbcie na mnie zrzutki, wszystkie są naprawdę fałszywe- zdradziła w rozmowie z portalem.

Zobacz także: Bartosz Żukowski w restauracji z papierosem w dłoni. Tak dziś wygląda Walduś ze "Świata według Kiepskich"

Marzena Kipiel-Sztuka w roli Haliny Kiepskiej w serialu „Świat według Kiepskich”
East News

Ostatnio Marzena Kipiel-Sztuka pojawiła się na premierze książki o serialu w którym występowała przez ponad dwie dekady. Na premierze książki "Świat według Kiepskich" nie zabrakło równiez dawno niewidzianej Mariolki, czyli Basi Mularczyk.

Zobacz także: To "Świat wg Kiepskich" czy "Miodowe lata"? Rozpoznaj serial po cytacie! QUIZ

Świat według Kiepskich - quiz z serialu

Marzena Kipiel-Sztuka
TOMASZ ZUKOWSKI/East News
Newsy
"Świat według Kiepskich: Marzena Kipiel-Sztuka o problemach finansowych. "Czuję się bezsilna"
Marzena Kipiel-Sztuka już od dawna otwarcie mówi o swoich problemach. Tak źle jeszcze nie było?

Marzena Kipiel-Sztuka nie ukrywa, że przed nią naprawdę trudny czas i w najnowszym wywiadzie mówi wprost: - Od wielu miesięcy nie mam pracy i stałego dochodu. Źle sypiam, jestem zmęczona i mało jadam. Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" dodaje, że w pewnym momencie było tak źle, że była zmuszona wziąć kredyt na bieżące wydatki i opłaty. Jak sobie teraz radzi? Marzena Kipiel-Sztuka jest w dramatycznej sytuacji finansowej? Marzena Kipiel-Sztuka od wielu lat nie ukrywa, że znajduje się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Do niedawna jej głównym źródłem utrzymania była rola Haliny Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich". Już wiadomo jednak, że serial "Świat według Kiepskich" nie będzie kontynuowany , o czym na początku czerwca poinformował serwis wirtualnemedia.pl. To oznacza, że wielu aktorów straci źródło stałego dochodu, a jak wiadomo serialowa Halinka Kiepska już wcześniej narzekała na dramatyczną sytuacją finansową , która mocno pogorszyła się w czasie pandemii, nawet do tego stopnia, że aktorka nie miała możliwości samodzielnie zorganizować świąt. Wygląda na to, że Marzena Kipiel-Sztuka znów poważnie martwi się o swoją przyszłość i szczerze przyznaje, że nie ma żadnych oszczędności. To jednak nie wszystko! Aktorka jakiś czas temu wzięła też kredyt na bieżące wydatki... - Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu. Dzięki pożyczce mogłam też kupić dużo karmy dla mojego mopsa Gienka i trochę zapełnić lodówkę - przyznała aktorka w wywiadzie dla  "Twojego Imperium". Zobacz...

Świat według Kiepskich
East News
Newsy
Marzena Kipiel-Sztuka nie ma już za co żyć! "Oszczędności się skończyły" 
Wcześniej narzekała na brak pracy!

Marzena Kipiel-Sztuka martwi się o swoją przyszłość. Z powodu pandemii koronawirusa wielu aktorów już od przeszło 8 miesięcy nie ma pracy. Tak jest właśnie w przypadku serialowej Halinki ze "Świata według Kiepskich". Gwiazda w rozmowie z "Faktem" przyznała, że oszczędności właśnie jej się skończyły. A przecież przed nami okres świąt Bożego Narodzenia! Jak Marzena Kipiel-Sztuka planuje spędzić ten czas?  Zobacz także:  Polskie gwiazdy dostaną miliony od państwa za koronawirusa! Bednarek dostanie pół miliona, inni jeszcze więcej. Mamy listę i kwoty! Marzena Kipiel-Sztuka nie ma już za co żyć Ten rok dał się we znaki nam wszystkim. Pandemia koronawirusa sprawia, że zmagamy się z ogromnym kryzysem gospodarczym praktycznie w każdej branży. Obostrzenia i restrykcje nie ominęły również branży kulturalnej. Zamknięte kina, teatry i inne ośrodki kultury oraz brak imprez spowodowały, że wielu artystów od marca tego roku nie pracuje.  W bardzo trudnej sytuacji jest między innymi serialowa Halinka ze "Świata według Kiepskich", czyli Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka już jakiś czas temu wspominała, że w grudniu mogą skończyć się jej oszczędności.  Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa, Gienka, bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć  - mówiła w "Twoim Imperium", Marzena Kipiel - Sztuka.  Teraz w rozmowie z "Faktem", gwiazda hitowego serialu Polsatu przyznała, że niestety jej wcześniejsze przypuszczenia, sprawdziły się. Gwiazda nie ma już odłożonych pieniędzy na czarną godzinę i nie wie jak uda jej się przetrwać grudzień.  Oszczędności się skończyły. Nie mam specjalnie za co żyć -...

"Świat według Kiepskich": Marzena Kipiel-Sztuka wspomina Ryszarda Kotysa
East News
Newsy
"Świat według Kiepskich": Serialowa Halinka Kiepska wspomina Ryszarda Kotysa. Jej słowa wyciskają łzy
Marzena Kipiel-Sztuka wzruszająco wspomina Ryszarda Kotysa. W "Świecie według Kiepskich" grali razem przez ponad 20 lat.

Wczoraj media obiegła smutna informacja na temat śmierci Ryszarda Kotysa . Wybitny aktor zmarł w wieku 88 lat. Przez 20 lat bawił widzów jako Marian Paździoch w kultowej już komedii "Świat według Kiepskich". Jego serialowa rodzina pożegnała go we wzruszających słowach. Głos zabrała także Marzena Kipiel-Sztuka, czyli Halinka Kiepska.  To jeden z tych mężczyzn, o których mówi się dżentelmen - wspomniała zmarłego przyjaciela w rozmowie z "Faktem".  Zobaczcie wzruszające wspomnienie aktorki.  Zobacz także:  Ryszard Kotys nie żyje. Gwiazdor "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 88 lat "Świat według Kiepskich": Marzena Kipiel-Sztuka żegna Ryszarda Kotysa Ryszard Kotys od lat zmagał się z problemami zdrowotnymi. Śmierć uwielbianego przez miliony Mariana Paździocha ze "Świata według kiepskich" wstrząsnęła miłośników kultury i kina. Serialowa rodzina i przyjaciele Paździocha z bloku przy "Ćwiartki 3" pożegnali go we wzruszających słowach.  Nikt nie zastąpi Ryśka. Panie Paździoch, nie był pan mendą, ani wrzodem na zdrowym organizmie narodu - sparafrazował kultowy tekst w rozmowie z TVN 24 Grabowski. Zmarłego Ryszarda Kotysa wspominała serialowa Foka, Joanna Kurowska , a także Renata Pałys, serialowa żona, Helena Paździoch. Aktorka przyznała, że o złym stanie zdrowia przyjaciela dowiedziała się kilka dni temu . Początkowo wszyscy mieli nadzieję, że Kotys wróci do zdrowia, jednak liczyli się z tym, że mogą to być jego ostatnie chwile.  We wzruszających słowach Ryszarda Kotysa wspomniała również serialowa Halinka Kiepska, czyli Marzena Kipiel-Sztuka:  Ryszard Kotys był cudownym, ciepłym człowiekiem i fantastycznym kolegą. Dla mnie zaszczytem było to, że mogłam z nim być po...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik