Tabloid oskarża Joannę Krupę
ONS

Tabloid oskarża Krupę o machlojki. Padają konretne kwoty

Tabloid oskarża Joannę Krupę
ONS

Joanna Krupa znana jest z miłości do zwierząt. Modelka chętnie bierze udział w kampaniach mających na celu pomóc tym najbardziej potrzebującym i zaniedbanym. Sama prowadzi również swoją fundację - Angels For Animal Rescue Inc. Ale jak donosi "Super Express", organizacja tylko część zebranych pieniędzy przekazuje na zwierzęta. Tabloid rzuca bardzo ciężkie oskarżenia.

Zobacz: Joanna Krupa nie ogoliła miejsc intymnych dla PETA

Gazeta twierdzi, że jest w posiadaniu dokumentów, z których można dowiedzieć się, ile pieniędzy zebrała jej fundacja, a ile z nich poszło na ratunek psom. Według tabloidu organizacja w minionym roku zebrała około 80 tysięcy złotych, z czego tylko 1/3 przeznaczona była na realizowanie celów fundacji. Reszta pieniędzy przeznaczona jest wg tabloidu na utrzymanie całej załogi:

 

Do obsługi fundacji zaangażowanych jest aż 7 osób, w większości z funkcjami dyrektorskimi. We władzach nie mogło zabraknąć siostry Joanny, Marty (29 l.), oraz członków zaprzyjaźnionej rodziny Gutierrez. W sumie generują oni resztę kosztów - od telefonów i podróży po tzw. inne wydatki. Z dokumentów, które posiadamy, wynika, że te "inne" to 8511 dolarów, czyli prawie tyle, ile trafiło na psiaki. W tym punkcie mogą się również znajdować premie dla działaczy fundacji - czytamy w Super Expresie.


Jeszcze tak poważnych doniesień dotyczących modelki nie było. Czy gwiazda odniesie się do rewelacji gazety?

Zobacz: Fanka atakuje Krupę za dziwne zdjęcie. Odpowiedź była natychmiastowa

Joanna Krupa na oscarowej imprezie:

Więcej na temat Joanna Krupa Super Express
Przeładuj

Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Jak będą wyglądać jej święta?

zobacz 01:10