księżna Kate
East News
Która najlepsza?
1/8
księżna Kate
East News

 

Ksieżna Kate obchodzi dziś swoje 37. urodziny! To wyjątkowy moment w życiu księżnej, która od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet na świecie. Od kiedy Kate została członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej, budzi ogromne zainteresowanie i emocje. Bez wątpienia jednym z aspektów najbardziej zwracających uwagę jest styl księżnej Kate. Od lat mówi się o "efekcie Kate" - gdy księżna zaprezentuje na sobie jakąkolwiek stylizację, jej ubrania znikają ze sklepów jak świeże bułeczki. Księżna chętnie sięga zarówno po markowe ubrania, jak i te z sieciówek. My postanowiliśmy pokazać wam 7 najpiękniejszych stylizacji Kate z okazji jej 37. urodzin! Zobaczcie galerię zdjęć. 

 

Zobacz: Księżna Kate nie spędzi urodzin z Williamem! Dlaczego? Znów mają kryzys?

2/8

 

Zacznijmy od spektakularnej sukni ślubnej księżnej Kate! W dniu ślubu z księciem Williamem Kate miała na sobie piękną suknię projektu domu mody Alexandra McQueena. Suknia zachwyciła media na całym świecie i nic dziwnego. Kate wyglądała jak prawdziwa księżniczka.

 

Zobacz: Nie uwierzycie, co w czasie świąt robiły RAZEM Kate i Meghan!

3/8
księżna Kate
East News

 

W naszym zestawieniu musiała się także znaleźć kreacja księżnej Kate, którą zaprojektowała dla niej Gosia Baczyńska i którą Kate założyła podczas wizyty w Polsce w 2017 roku. Prosta i minimalistyczna suknia robiła wrażenie!

 

Zobacz: Zobaczcie kolekcję Back to the Future Gosi Baczyńskiej, w której zakochała się księżna Kate

4/8
księżna Kate
East News

 

Ksieżna Kate zachwyciła również podczas gali BAFTA 2018, gdy założyła długą, wieczorową suknię z głębokim dekoltem. To projekt Jenny Peckham. Kreację uzupełniła okazała biżuteria ze szmaragdami. Ciężarna księżna wyglądała zjawiskowo, a wszystkie oczy były skierowane właśnie na nią! Niestety, nie wszystkim spodobała się stylizacja Kate...

 

Zobacz: Ciężarna księżna Kate w ogniu krytyki za tę kreację z BAFTA! Powód? To chyba jakiś żart!

5/8
księżna Kate
East News

 

Tę kreację księżna Kate uwielbia. I my także! Kate miała ją na sobie zarówno na Tusk Conservation Awards 2018, jak i na gali z okazji Igrzysk Olimpijskich w 2012 r. 

 

Zobacz: Księżna Kate na ważnej imprezie w tej samej sukni, którą po raz pierwszy założyła... 6 lat temu!

6/8
księżna Kate
Instagram

 

Ta stylizacja również należy do ulubionych księżnej Kate! Miała ją na sobie zarówno podczas wizyty w Polsce, jak i na ślubie swojej przyjaciółki. Mowa o kobaltowym płaszczu, którym swoim fasonem przypomina sukienkę. Płaszcz pochodzi z kolekcji Catherine Walker.

 

Zobacz: Księżna Kate założyła na ślub przyjaciółki tę samą kreację, którą... miała w Polsce!

7/8
księżna Kate
East News

 

Stylizacja, którą księżna Kate, wybrała na ślub księżniczki Eugenii również robiła wrażenie. Amarantowa kreacja, podkreślająca talię wyróżniała księżną na tle pozostałych gości.

 

Zobacz: Księżna Kate na ślubie księżniczki Eugenii. Kolor jej sukienki odwrócił uwagę nawet od... panny młodej!

8/8
księżna Kate
East News

 

Nie możemy nie zwrócić również uwagi na kreację, którą księżna Kate zaprezentowała podczas balu. Kate miała na sobie białą suknię z błyszczącymi dżetami. Kreacja została stworzona przez jej ulubioną projektantkę Jenny Packham, co potwierdziła sama kreatorka mody.

 

Która stylizacja jest waszą ulubioną?

 

Zobacz: Księżna Kate jak prawdziwa... księżniczka! Oddała hołd księżnej Dianie i zachwycała swoją stylizacją

Więcej na temat Księżna Kate