Roxy Gąska i Jacek Rozenek pozują do zdjęć Roxy Gąska - stare zdjęcia dziewczyny Jacka Rozenka Roxy Gąska - stare zdjęcia dziewczyny Jacka Rozenka Roxy Gąska - jak kiedyś wyglądała?
Roxy Gąska i Jacek Rozenek pozują do zdjęć
ONS.pl
1/4
Roxy Gąska i Jacek Rozenek pozują do zdjęć
ONS.pl

Roxy Gąska to dziewczyna Jacka Rozenka, byłego męża Małgorzaty Rozenek, z którym gwiazda TVN ma dwóch synów. Aktor znany z serialu "Barwy szczęścia" od ponad roku spotyka się z Roksaną Gąską. Kim jest Roxy? Jego ukochana chętnie pojawia się z nim na warszawskich salonach i za każdym razem wygląda tak samo - mocny makijaż, opalenizna, krótka sukienka. Niektórzy nawet mówią, że wygląda jak marna kopia Małgorzaty Rozenek. Jednak teraz okazuje się, że 26-latka jeszcze kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej. Jak? Zobaczcie kolejne slajdy!

 

Z naszej galerii dowiecie się również, co w przeszłości robiła Roxy Gąska i jak poznała Jacka Rozenka.

 

Zobacz: Małgosia nie jest taka odważna! Zobaczcie jak Roxy Gąska, partnerka Jacka Rozenka ubrała się do teatru!

2/4
Roxy Gąska - stare zdjęcia dziewczyny Jacka Rozenka
Instagram

Kim jest Roxy Gąska? 26-latka, która pochodzi z Baranowa pod Ostrołęką w przeszłości próbowała swoich sił jako modelka. Została nawet wybrana Miss Wakacji w Ustroniu. Potem planowała zostać kosmetyczką, ale nie udało jej się pójść w tym kierunku. Ostatecznie po przeprowadzce do Warszawy zaczęła zajmować się dziećmi i osobami starszymi. I tak trafiła na ogłoszenie Jacka Rozenka... Co było dalej?

Zobacz: Małgorzata Rozenek skomentowała związek Jacka Rozenka z młodszą o 22 lat Roksaną!

3/4
Roxy Gąska - stare zdjęcia dziewczyny Jacka Rozenka
Facebook

Jacek Rozenek po rozwodzie z Małgorzatą Rozenek szukał kogoś, kto pomoże mu zająć się domem i dziećmi - Stasiem i Tadziem. I tak Roxy Gąska trafiła do domu Jacka Rozenka. Od razu przypadli sobie do gustu. Od roku są już parą! Wiele emocji wzbudza jednak różnica wieku między nimi. Ile Jacek jest starszy od swojej dziewczyny?

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

4/4
Roxy Gąska - jak kiedyś wyglądała?
East News

Roxy jest ponad 20 młodsza od Jacka Rozenka. Jednak ta różnica wielu zdaje się im nie przeszkadzać. To raczej wśród internautów budzi ona sporo emocji. Podobnie zresztą jak odważne stylizacje Roxy, jak i jej wygląd. Trzeba przyznać, że wygląda na dużo starszą... Jednak 5 lat temu wyglądała zupełnie inaczej - miała ciemne włosy, delikatniejszy makijaż...

Kiedy wyglądała lepiej - teraz czy kiedyś?

Więcej na temat Jacek Rozenek