Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zdjęcia z początku ich związku Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zdjęcia z początku ich związku Anna Lewandowska i Robert Lewandowski archiwalne zdjęcia Anna Lewandowska  metamorfoza Anna Lewandowska stare zdjęcia
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zdjęcia z początku ich związku
Duża zmiana?
1/9
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zdjęcia z początku ich związku

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są już razem ponad 10 lat! Gdy poznali się na studiach, od razu zrozumieli, że to miłość na całe życie i dziś tworzą szczęśliwą rodzinę. Ostatnio Ania Lewandowska pochwaliła się zdjęciem ze stadionu w Monachium, gdy kibicowała Robertowi na jednym z ważnych spotkań. Co napisała pod zdjęciem?

Pomyśleć, że 10 lat temu kibicowałam Robertowi na stadionie Znicza Pruszków kiedy grał w II lidze, a teraz na stadionie Bayern Munchen na meczu Champions League... Piękne😍💪🏻 !

Jak wyglądały początki ich związku? I jak oni wtedy wyglądali :)? Zobaczcie w naszej galerii!

ZOBACZ: "Batony Ani są wciąż niełatwo dostępne", napisała Ewa Chodakowska. Anna Lewandowska odpowiedziała! ZDJĘCIA

2/9
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zdjęcia z początku ich związku

Ania i Robert poznali się w 2007 roku na Mazurach. To był wyjazd dla studentów pierwszego roku warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ania, która wtedy była blondynką, od razu wpadła Robertowi w oko. Piłkarzowi nie podobały się co prawda jej blond włosy, ale liczył na to, że jego ukochana z czasem zmieni kolor włosów. 

"Kiedy syn przedstawił nam Anię, zdziwiłam się, że to jednak blondynka. Ale Robert zapewnił nas, że zrobi wszystko, żeby była brunetką, jak ja", mówiła w jednym z wywiadów mama Roberta. 

Ania posłuchała ukochanego ;) W końcu jak sama mówi, od razu jej się spodobał.

"Od pierwszej chwili poczułam, że to chłopak, z którym chcę spędzić resztę życia: skromny, opiekuńczy, czuły", mówiła Ania.

Jak się okazuje, Robert początkowo przedstawił jej się imieniem Andrzej. Dlaczego?

ZOBACZ: Tak Ania i Robert Lewandowscy spędzają piątkowy wieczór. Trenerka pokazała nie tylko rozczulające zdjęcie, ale i umieściła ważny apel!

3/9
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski archiwalne zdjęcia
newspix.pl

Robert początkowo myślał, że Ania trenuje balet albo tenis. Zdziwił się, gdy powiedziała, że jest zawodniczką karate.

Nasze pierwsze spotkanie było zabawne. Robert myślał, że gram w tenisa albo tańczę w balecie. Kiedy się dowiedział, że trenuję karate, z początku nie uwierzył. Powiedział mi, że ma na imię Andrzej. Wiedzieliśmy jednak, że każde z nas uprawia sport, bo byliśmy już na studiach na AWF-ie, gdzie trzeba coś ćwiczyć, mówiła Ania w jednym z wywiadów. 

Co było dalej?

4/9
Anna Lewandowska  metamorfoza
newspix.pl

Dla Roberta wielkim ciosem było, gdy został odrzucony w Legii Warszawa i trafił do Znicza Pruszków. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo dzięki temu trenował w tym samym miejscu, co Ania.

I treningi mieliśmy w tym samym czasie i w tym samym miejscu w Pruszkowie. Nie mogliśmy się rozmijać. Dziś mówię, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo gdyby Robert nie przeszedł z Legii do Znicza, nie wiadomo, czy byśmy się lepiej poznali, wspomina Ania. 

5/9
Anna Lewandowska stare zdjęcia
newspix.pl

Czego nauczyli się od siebie nawzajem w tych pierwszych latach związku?

Wydaje mi się, że ja przejęłam cechy Roberta, a on częściowo moje. Robert nauczył mnie spokoju i wytrwałości. Mamy temperamentne charaktery, ja lubię postawić na swoim i Robert też. Ale to są drobiazgi, mówiła w "Vivie" Ania. 

Lewandowska wspomniała też, że jej dom jest tam, gdzie jest Robert. Dlatego mieszkają tam, gdzie jest praca Roberta. 

6/9
Anna Lewandowska  metamorfoza
newspix.pl

Najpierw Ania często odwiedzała Roberta, gdy grał w Lechu Poznań. Później, gdy został zawodnikiem Borussii Dortmund, oboje przenieśli się do Niemiec.

7/9
Robert Lewandowski stare zdjęcia
East News

Para pobrała się w 2013 roku w Serocku. Rok później Robert trafił do Bayernu Monachium, w którym gra do dziś. 

8/9
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na imprezie Pani
East News

Choć początkowo Ania była w cieniu Roberta, teraz jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Z sukcesem prowadzi treningi, bloga, sprzedaje książki i swoje produkty. Razem twarzą bardzo zgrany "team Lewandowskich". 

9/9
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w warszawskim klubie
East News

4 maja 2017 na świat przyszła ich córka, Klara. Narodziny Klary były spełnieniem marzeń Ani i Roberta, dlatego oboje nie ukrywają, że chcieliby mieć jeszcze więcej dzieci :)