Robert Lewandowski
East News

Znany dziennikarz dostał wiadomość od Lewego: "Robert się nie obrazi jak zacytuję SMS-a, który uspokoi całą Polskę"

Robert Lewandowski
East News

Robert Lewandowski wysłał SMS-a do znanego komentatora Mateusza Borka, a ten ujawnił go na antenie! W wiadomości "Lewy" tłumaczy się z nieobecności na meczu Bundesligi. I, jak się okazuje, wcale nie chodzi o ostatnią kontuzję...

Mateusz Borek komentował mecz Bayernu Monachium, czyli drużyny Roberta, z Bayerem Leverkusen. Lewandowskiego, podobnie jak na ostatnim środowym meczu z Realem Madryt, nie było na boisku. Fani mieli więc prawo mieć wątpliwości co do kondycji Roberta po kontuzji sprzed tygodnia. 

 

Robert sam pokazał na Instagramie, że mecz śledzi... na ekranie telewizora:

 

Let's go @fcbayern!👊🏻 #rl9

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

 

SMS od Roberta Lewandowskiego

Jak się jednak okazało, "Lewy" tym razem nie zagrał z zupełnie innego powodu niż ostatnio. Ujawnił to w SMS-ie do znanego komentatora piłkarskiego Mateusza Borka. A ten zacytował wiadomość na antenie:

Proszę państwa, myślę, że jest dobra informacja dla wszystkich miłośników talentu Roberta Lewandowskiego, kibiców Bayernu. Myślę, że Robert się nie obrazi jak zacytuję SMS-a, który uspokoi całą Polskę. Robert pisze “jakbym nie pauzował, to bym grał na pewno”. I to jest kapitalna, myślę, informacja przed rewanżem na Estadio Santiago Bernabeu (stadion Realu w Madrycie - red.). Robert… pozdrawiamy trzymamy kciuki i daj czadu - pokaż polską moc - mówił Borek.

A to znaczy, że w świąteczny weekend Lewandowski nie gra przez kartki z poprzednich spotkań, a nie kontuzję! I to jest naprawdę dobra wiadomość przed wtorkowym rewanżem z Realem w Madrycie. Fani Bayernu już się cieszą - drużyna bez "Lewego" nie poradziła sobie z wielkim Realem. 

 

 

To, że Robert Lewandowski jest już w formie, to również świetna informacja w kontekście porodu Ani Lewandowskiej, który już lada dzień! Najsłynniejsza sportowa para w Polsce spodziewa się swojego pierwszego dziecka w kwietniu. Trzymamy kciuki, tak za mecz, jak i jedną z najważniejszych chwil w życiu - narodziny dziecka! Zobacz - Kontuzjowany Robert i ciężarna Anna w drodze na mecz. Mamy WIDEO z Lewandowskimi!

 

Ania z Robertem złożyli swoim fanom i przyjaciołom życzenia świąteczne:

Ania i Robert Lewandowscy składają wielkanocne życzenia
Instagram

 

To już ostatnie chwile przed porodem:

Anna Lewandowska w 9.miesiącu ciąży na meczu Bayern-Real z Robertem Lewandowskim
Eastnews

 

SMS-a od Roberta dostał znany dziennikarz sportowy i komentator piłki Mateusz Borek:

Mateusz Borek
ONS

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47