Na dobre i na złe odc. 709
Mat. prasowe

Kolejna śmierć w "Na dobre i na złe"?! Dramatyczne chwile w życiu Barta! Czy Julka go uratuje?

Na dobre i na złe odc. 709
Mat. prasowe

 

Przed nami dramatyczne chwile w "Na dobre i na złe"! Czy po śmierci Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) lekarze z Leśnej Góry będą musieli pożegnać również Barta (Piotr Głowacki)?! W mediach pojawiły się niepokojące informacje dotyczące dalszych losów serialowego lekarza. Do tragedii z udziałem Barta dojdzie w 715. odcinku "Na dobre i na złe". Co się wydarzy?

 

Bart przedawkuje narkotyki!

Według doniesień portalu superseriale.se.pl Bart będzie załamany odejściem Julki ( Aleksandra Hamkało) i ich syna. Julka  powie mu wprost, że wrócą do niego dopiero wtedy, gdy pójdzie na terapię i wyleczy się z nałogu. Niestety, Bart stwierdzi,  że nie potrzebuje terapii i zapewni, że już odstawił narkotyki.

Nie na wszystkich to działa. Sam muszę się z tym uporać... i się uporam!- zapewni Bart. 

Julka jednak nie uwierzy w słowa lekarza. 

Nie wrócę do ciebie, Artur…- powie stanowczo Julka. Nie wierzę ci, Artur... Dopóki nie przejdziesz terapii, nie zostawię cię samego z Tymkiem.

Bart załamie się po rozmowie z Julka. Lekarz rozpocznie pracę, ale wtedy dojdzie do sytuacji, z którą sobie nie poradzi... Do szpitala trafi młody mężczyzna, który doznał urazu kręgosłupa. Bart będzie chciał się nim zająć, ale jego kolega zauważy, że dzieje się z nim coś złego. Marcin Molenda (Filip Bobek) zaalarmuje Falkowicza (Michał  Żebrowski), ale ordynator pomimo niepokojącego zachowania Barta zgodzi się, żeby operował swojego pacjenta. Niestety po operacji mężczyzna straci czucie w nogach!

Nie powinienem dopuścić, żeby pan operował... Widziałem, że coś jest nie tak! Do końca życia sobie tego nie wybaczę. Ja też ponoszę odpowiedzialność za to, że ten chłopak został kaleką…- powie zdenerwowany Molenda. 

Bart nie będzie potrafił sobie z tym poradzić! Lekarz weźmie sporą dawkę narkotyków i straci przytomność! Bart zostanie odnaleziony w łazience, a Julka i Wiki będą walczyć o jego życie!

 

Czy Bart przeżyje? Tego dowiemy się z nowych odcinków "Na dobre i na złe"!

 

Zobacz także: "Zdradzę państwu, że Adam Kajewski jeszcze się pojawi..." Serialowa Wiki o tym, co nas czeka w "Na dobre i na złe"!

Bart przedawkuje narkotyki.

Na dobre i na złe: odc. 714 - emisja 3 października

 

Czy Julka go uratuje?

Na dobre i na złe odc. 708
Mat. prasowe

Więcej na temat Na dobre i na złe
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17