Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są już małżeństwem od 13 lat. Ślub pary był jednym z najważniejszych wydarzeń w 2008 roku i od tego czasu wspólnie pracują, wychowują dwójkę wspaniałych dzieci i udowadniają, że długi staż małżeński w show-biznesie też jest możliwy. Teraz Katarzyna Cichopek opublikowała kilka zdjęć z ich ślubu i podziękowała mężowi za wspólne lata.

Reklama

Ślub Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Ach, co to był za ślub! - tak można powiedzieć, wracając wspomnieniami do zdjęć sprzed 13 lat, kiedy uśmiechnięta Katarzyna Cichopek opuszczała ze swoim mężem kościół w Zakopanem. Para poznała się 15 lat temu i wspólnie wystąpili w 2. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Zdobyli wtedy kryształową kulę, a w mediach było głośn o o ich romansie, który, jak często sugerowano został wykreowany na potrzeby programu. Szybko okazało się, że para faktycznie jest razem i w 2008 roku wzięli ślub, a rok później na świat przyszedł ich syn Adam. Katarzyna Cichopek z okazji 13. rocznicy ślubu pokazała nowe zdjęcia z sesji. Są naprawdę bardzo romantyczne!

Koronkowa rocznica ślubu ❤️ 13 lat @marcinhakiel ???? #mylove #mybestfriend #couplegoals - napisała pod zdjęciem Katarzyna Cichopek.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek pokazała syna! Fani: "Wyglądacie jak siostra z bratem"

Gwiazda "M jak miłość" nie musiała długo czekać na reakcję swoich fanów, którzy pospieszyli z gratulacjami. Życzenia dla pary złożyli też m.in. Maciej Kurzajewski i Agnieszka Mrozińska znana z serialu "Na dobre i na złe".

wszystkiego najcudowniejszego Kochani ❤️Kochajcie się i bądźcie szczęśliwi! ❤️

Wszystkiego co najwspanialsze ❤️

Obecnie Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, choć w ich związku nie brakowało kryzysu, dziś są bardzo szczęśliwi, co sama aktorka wielokrotnie podkreśla pod wspólnymi zdjęciami. Para ma dwójkę dzieci 12-letniego Adama i 8-letnią Helenkę.

East News

Ślub Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel 20 września 2008 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ślub pary był wielkim wydarzeniem i odbył się w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Autorem sukni ślubnej gwiazdy "M jak miłość" był Maciej Zień, a wcześniej aktorka poszukiwała wymarzonego modelu nawet w USA:

Przed ślubem wszyscy mnie pytali, jak wygląda moja suknia ślubna, a ja odpowiadałam: „Nie wiem”. Kilka tygodni wcześniej polecieliśmy do USA w podróż przedślubną. Uznałam, że tam na pewno uda mi się coś wybrać, ale niczego nie znalazłam. Wtedy zadzwonił Maciej Zień i powiedział, że ma coś dla mnie. I rzeczywiście okazało się, że suknia jego projektu wygląda dokładnie jak ta, którą sobie wymarzyłam. - wyznała w wywiadzie z magazynem "Gala" Katarzyna Cichopek niedługo po swoim ślubie.

Damian KLAMKA/East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama