Ślub księcia Monako Pierre Casiraghi i Beatrice Borromeo
EastNews
Newsy

Ślub księcia Monako - zobacz piękną suknię panny młodej!

Przystojny wnuk Grace Kelly poślubił włoską gwiazdę Beatrice Borromeo

Uroczystość jak z bajki!

Równo tydzień temu najmłodszy wnuk Grace Kelly, książę Monako Pierre Casiraghi oraz wywodząca się z rodu Boromeuszy włoska gwiazda Beatrice Borromeo powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ślub miał charakter cywilny, a kameralna uroczystość (wzięło w niej udział zaledwie 70 osób) odbyła się w słynnym Pałacu Książęcym w Monte Carlo.
Panna młoda zaskoczyła opinię publiczną, gdy ukazało się zdjęcie jej sukni ślubnej w kolorze... fiołkowym! Kreacja została zaprojektowana przez Valentino, o czym dom mody poinformował na swoim profilu instagramowym. 

Wczoraj, we włoskiej miejscowości Stresa para młoda powtórzyła przysięgę w obecności księdza. Tym razem lista gości weselnych była znacznie dłuższa - w uroczystości wzięły udział m.in. modelka Eva Herzigova oraz naczelna włoskiego Vogue'a Franca Sozzani.
Beatrice wystąpiła w romantycznej, wykończonej koronką sukni w odcieniu kości słoniowej oraz srebrnych sandałach - gladiatorkach. Pan młody miał na sobie śnieżnobiały garnitur.

Zobaczcie zdjęcia z tego niecodziennego wydarzenia!Przeczytaj: Znamy szczegóły ze ślubu i podróży poślubnej Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyży!


Ślub księcia Monako Pierre Casiraghi i Beatrice Borromeo


Ślub księcia Monako Pierre Casiraghi i Beatrice Borromeo


Ślub księcia Monako Pierre Casiraghi i Beatrice Borromeo


Ślub księcia Monako Pierre Casiraghi i Beatrice Borromeo


Ślub księcia Monako Pierre Casiraghi i Beatrice Borromeo
księżniczka Charlene, książę Albert
ONS
Newsy
Myślicie, że dzieci Kate i Williama są najsłodsze na świecie? To zobaczcie bliźnięta pary książęcej z Monako!
Myślicie, że dzieci Kate i Williama są najsłodsze na świecie? To zobaczcie bliźnięta pary książęcej z Monako!
Księżniczka Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi na ślubie
Instagram
Newsy
Rodzina królewska pokazała zdjęcia z sekretnego ślubu księżniczki Beatrycze! Panna młoda miała na sobie suknię królowej! 
Rodzina królewska pokazała zdjęcia z sekretnego ślubu księżniczki Beatrycze! Panna młoda miała na sobie suknię królowej! 

Rodzina królewska za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdziła medialne doniesienia o sekretnym ślubie księżniczki Beatrycze z włoskim milionerem! W sieci pojawiły się zdjęcia księżniczki i jej ukochanego w ślubnych stylizacjach. Okazuje się, że Beatrycze miała na sobie piękną kreację, którą w przeszłości nosiła sama królowa Elżbieta. Zobaczcie zdjęcia ze ślubu! Księżna Beatrycze w sukni i tiarze królowej Sekretny ślub księżniczki  Beatrycze odbył się w miniony piątek. Uroczystość była planowana od dawna, jednak ze względu na pandemię koronawirusa oraz przez skandal z udziałem ojca księżniczki, zakochani już kilka razy zmieniali termin ceremonii. Ostatecznie księżniczka Beatrycze i włoski milioner Edoardo Mapelli Mozzi zdecydowali się na skromną uroczystość w gronie najbliższych. Rodzina królewska potwierdziła, że ślub pary odbył się w piątek 17 lipca. Na zdjęcia z uroczystości widać, że panna młoda ma na sobie suknię samej królowej Elżbiety II- królowa pokazała się w niej w 1962 roku! Look księżnej Beatrycze uzupełniła tiara, w której królowa Elżbieta II wzięła ślub z księciem Filipem w 1947 roku.  Jak informuje Daily Mail ślub pary miał charakter prywatny i wzięli w nim udział jedynie najbliżsi pary. W ceremonii brał udział książę Andrzej, jednak królewska rodzina nie pokazuje go na oficjalnych zdjęciach. W sieci pojawiły się jedynie zdjęcia młodej pary, oraz zakochanych pozujących razem z królową Elżbietą i księciem Filipem- w związku z pandemią koronawirusa na fotografiach widać, że uczestnicy ślubu zachowywali między sobą bezpieczną odległość. Jak donoszą media pannę młodą do ołtarza odprowadził ojciec, księżę Andrzej. Para nie planuje ponoc podróży poślubnej, ale chce pod koniec roku urządzić...

Princess Beatrice, Beatrycze
Instagram
Newsy
Ślub w rodzinie królewskiej już lada moment! Znamy dokładną datę i szczegóły uroczystości
Już wkrótce w rodzinie królewskiej odbędzie się kolejny ślub! Znamy szczegóły tego wydarzenia.

Księżniczka Beatrice wychodzi za mąż! Ta wspaniała nowina została już oficjalnie potwierdzona przez Pałac Buckingham. W mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie, w którym dowiadujemy się o szczegółach uroczystości. Okazuje się, że zostało już naprawdę niewiele czasu na przygotowania! Zobacz także:  Żarty z księcia Harry'ego na BAFTA 2020. Reakcja Kate i Williama? To trzeba zobaczyć Znamy szczegóły ślubu księżniczki Beatrice! Już niedługo rodzinę królewską czeka wspaniała uroczystość, bowiem księżniczka Beatrice wychodzi za mąż! Jej serce skradł przystojny Włoch, Edoardo Mapelli Mozzi. W mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie, z którego dowiedzieliśmy się kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość zaślubin!  Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi powiedzą sobie sakramentalne TAK w piątek, 29 maja. Królowa Elżbieta II zgodziła się, aby zaślubiny odbyły się w królewskiej kaplicy. Przyjęcie weselne zostanie zorganizowane w ogrodach Pałacu Buckingham. Oczywiście gospodarzem całego wydarzenia będzie sama monarchini, Elżbieta II! Fani nie kryją zachwytu na wieść o ślubie księżniczki o czym dali znać w komentarzach pod oświadczeniem.  - Tak się cieszę Waszym szczęściem. Gratulacje i czekam na zdjęcia w białej sukni. - Wspaniała wiadomość... Nie mogę się doczekać królewskiego ślubu. ❤️ - Wreszcie ten ślub się odbędzie. Tak długo na niego czekam. - Niesamowite 😍 Co za wspaniała wiadomość - Gratulacje. To będzie przepiękna uroczystość - piszą zachwyceni fani. Ślub Księżniczki Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi będzie pierwszą uroczystością organizowaną na terenie pałacu Buckingham od czasu ślubu Kate i Williama . Zapewne będzie to spektakularne wydarzenie,...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner