Goście na ślubie Dody

Kogo Doda zaprosiła na swój ślub? Grono było kameralne!

Goście na ślubie Dody

 

Doda udostępniła dla fanów wyjątkowy teledysk do piosenki Virgin - "Miłość na etat". Wyjątkowy, bo... ślubny! W klipie można zobaczyć, jak wyglądało wyjątkowe wesele piosenkarki z Emilem Stępniem - m.in. pierwszy taniec, moment zaślubin, rzucanie bukietem ;) Ale to nie wszystko - w teledysku są pokazani również goście, którzy uczestniczyli w tej ceremonii! Kogo Doda zaprosiła na swój ślub?

 

Goście na ślubie Dody! 

 

Na ślubie Dody i Emila, który odbył się w połowie kwietnia w Hiszpanii, pojawiło się wybrane, wręcz elitarne grono przyjaciół i rodzina. Wśród nich oczywiście rodzice Doroty - Wanda i Paweł Rabczewscy. Na weselu bawili się również m.in. Tomasz i Ewa Lubertowie oraz inni muzycy z zespołu Virgin, z którymi wokalistka gra na co dzień. Nie zabrakło menadżera, Rafała Bogacza oraz wiernego przyjaciela piosenkarki - Mariusza "Dżagi" Ząbkowskiego. 

 

Sporą część gości stanowiła oczywiście rodzina Emila Stępnia, męża Dody. A to wszystko zobaczycie w klipie "Miłość na etat", który cieszy się ogromną popularnością na YouTubie (w ciągu jednego dnia - ponad 600 tys. wyświetleń!).

 

Zobacz także: Doda pokazała film ze ślubu z Emilem! Obrączki, pierwszy taniec, tort - wszystko co trzeba wiedzieć o ślubie Dody!

 

Oto goście na ślubie Dody - screeny z teledysku "Miłość na etat". 

Goście na ślubie Dody

Goście na ślubie Dody

 

Suknia ślubna Dody
YouTube

Więcej na temat Doda Emil Stępień
Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50