Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Robert Leszczyński śmierć pogrzeb
ONS
Newsy

Ruszyło śledztwo w sprawie śmierci Leszczyńskiego. Prokuratora ma pewne wątpliwości

O co chodzi?

Śmierć Roberta Leszczyńskiego to ogromny wstrząs nie tylko dla jego bliskich i przyjaciół. Janusz Palikot, lider Twojego Ruchu, do którego należał dziennikarz, postanowił na dwa dni zawiesić kampanię wyborczą. Ma to na celu upamiętnienie zmarłego kolegi. Zobacz:  Pozycja Palikota w sondażach przed wyborami umacnia się. W najlepszym momencie zawiesił kampanię

Kiedy na jaw wyszła ta smutna nowina w mediach pojawiała się informacja, że najprawdopodobniej przyczyną zgonu była niezdiagnozowana cukrzyca. Okazuje się, że prokuratora ma pewne wątpliwości, co do tej teorii. W związku z tym, jak podaje Super Express, ruszyło śledztwo w sprawie okoliczności śmierci Leszczyńskiego. Informację o tym przekazał Przemysław Nowak z Prokuratury Okręgowej w Warszawie:

Wszczęliśmy śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci dziennikarza. Prokuratura zleciła już sekcję zwłok, która ma wyjaśnić, co spowodowało zgon mężczyzny oraz pozwoli ustalić, czy do jego śmierci mógł się ktoś przyczynić. Zostało także zlecone sporządzenie opinii toksykologicznej na obecność substancji odurzających.

Jaki będzie efekt dochodzenia?

Zobacz: Młodziutka Grzeszczak śpiewa Whitney Houston w Idolu. Najbardziej zachwyciła swoim głosem Leszczyńskiego
 

Nie żyje Robert Leszczyński. Śmierć i pogrzeb Roberta Leszczyńskiego


Nie żyje Robert Leszczyński. Śmierć i pogrzeb Roberta Leszczyńskiego

 

Tak zapamiętamy Roberta Leszczyńskiego:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Robert Leszczyński śmierć pogrzeb
ONS
Newsy
Znamy przyczynę śmierci Roberta Leszczyńskiego
Śledztwo w sprawie nie jest jednak zakończone

Robert Leszczyński miał wielu przyjaciół w branży, którzy nie mogą pogodzić się z jego odejściem. W ostatnim programie "Na językach" kilka minut programu poświęciła dziennikarzowi Agnieszka Szulim, która dwa lata temu gościła go w swoim show. Zobacz:  Na Językach: Szulim wspomina Leszczyńskiego: Mam nadzieję, że... Prokuratura miała jednak pewne wątpliwości, co do oficjalnej przyczyny śmierci, jaką miała być niewykryta cukrzyca. Z tego względu wszczęto dochodzenie w tej sprawie. Jak podało radio RMF FM sekcja zwłok wykluczyła, aby doszło do urazu mechanicznego. Jednak na oficjalną przyczynę śmierci trzeba będzie poczekać jeszcze kilka tygodni. Wstępnie najprawdopodobniej jest to niewydolność wielonarządowa.  Jak zakończy się śledztwo? Zobacz:  Pozycja Palikota w sondażach przed wyborami umacnia się. W najlepszym momencie zawiesił kampanię     Tak zapamiętamy Roberta Leszczyńskiego:

Agnieszka Szulim wspomina Roberta Leszczyńskiego
ONS
Newsy
Na Językach: Szulim wspomina Leszczyńskiego: Mam nadzieję, że...
Dziennikarz pojawił się w programie dwa lata temu

Śmierć Roberta Leszczyńskiego to najgłośniejszy temat ostatnich dni. Grono gwiazd i przyjaciół nie mogło uwierzyć w to, co się stało, a jak oficjalną przyczynę śmierci podawano niewykrytą cukrzycę. Prokuratura ma jednak pewne wątpliwości i wszczęła w tej sprawie śledztwo. Zobacz:  Ruszyło śledztwo w sprawie śmierci Leszczyńskiego. Prokuratora ma pewne wątpliwości W świątecznym wydaniu programu "Na językach" również nie mogło zabraknąć tego tematu. Dziennikarz dwa lata temu był gościem w show, gdzie komentował bieżące wydarzenia z polskiego show-biznesu. Redakcja zdecydowała się na wyemitowanie krótkiego fragmentu z jednego z odcinków jako krótkie wspomnienie Leszczyńskiego. Ponadto Agnieszka Szulim wypowiedziała się na ten temat: Robert, mam nadzieję, że gdzieś tam grają dobrą muzykę. Jak widać dziennikarz miał bardzo wielu przyjaciół w branży. Zobacz:   Hołownia wspomina zasługi Leszczyńskiego: To nie był tylko facet z mopem na głowie     Tak zapamiętamy Roberta Leszczyńskiego:

Robert Leszczyński śmierć pogrzeb
ONS
Newsy
Znamy datę i miejsce pogrzebu Leszczyńskiego. Szczegóły zdradziła jego była partnerka
Na cmentarzu nie zabraknie najbliższych przyjaciół

Nagła śmierć Roberta Leszczyńskiego wywołała w mediach ogromne poruszenie. Jako oficjalną przyczynę śmierci podawano niewykrytą cukrzycę. Prokuratura natomiast miała pewne wątpliwości i postanowiła zbadać sprawę dokładniej. Wczoraj podano pierwsze wyniki sekcji zwłok. Zobacz: Znamy przyczynę śmierci Roberta Leszczyńskiego Fani dziennikarza zastanawiali się również gdzie i kiedy zostanie pochowany. Jego była partnerka, Alicja Borkowska wszystkich zainteresowanych poinformowała za pomocą Facebooka. Okazuje się, że uroczystości pogrzebowe odbędą się 10 kwietnia o godzinie 14 w domu pogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach: Drodzy Przyjaciele, pożegnanie Roberta odbędzie się w piątek, 10 kwietnia o godzinie 14.00. Ceremonia rozpocznie się w domu przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Z pewnością pojawią się wszyscy najbliżsi przyjaciele i fani Leszczyńskiego. Rodzinie jeszcze raz składamy szczere wyrazy współczucia. Zobacz: Szulim wspomina Leszczyńskiego: Mam nadzieję, że...     Tak zapamiętamy Roberta Leszczyńskiego:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner