Dawid Podsiadło i Tatiana Okupnik w teledysku "Tu i teraz"
Newsy

Słaby teledysk Dawida Podsiadły i Tatiany Okupnik

Fani będą zawiedzeni?

Zwycięzcy polskich talent-show zazwyczaj wygraną w programach zamykają swoją listę sukcesów. Wyjątkami od tej reguły są Monika Brodka i Alicja Janosz, które co nieco osiągnęły w polskim show-biznesie i zaistniały w masowej świadomości. Do tego grona raczej nie zapowiada się by miał dołączyć Dawid Podsiadło. Zwycięzca "X-Factor" właśnie opublikował swój debiutancki klip nagrany z Tatianą Okupnik, który, przyznamy szczerze, jest chyba najsłabszą produkcją w historii finalistów tego typu programów.

Coś czujemy, że największą wygraną 2 edycji "X-Factor" okaże się jednak Ewelina Lisowska, której piosenka już sporo namieszała na listach, a o jej aktywnościach regularnie donoszą media. Sorry Dawid...

Zobacz: Pierwszy singiel Eweliny Lisowskiej. Będzie Brodką "X-Factora"?

Dawid Podsiadło nagrał pierwszą piosenkę
Newsy
Już jest pierwszy singiel zwycięzcy X-Factor
Dawid Podsiadło szybko wziął się do pracy. Będzie przebój?

Finaliści 2 edycji "X-Factor" nie próżnują. Ewelina Lisowska za kilka dni wyda debiutancką płytę, Marcin Spenner zaczął pojawiać się na salonach, a Dawid Podsiadło nagrał właśnie swój pierwszy singiel . Zwycięzca "X-Factor" na Facebooku pochwalił się piosenką "Teraz i tu" nagraną w duecie z Tatianą Okupnik , która była opiekunką jego grupy w finałowych odcinkach. Utwór powstał w Londynie , specjalnie na finał tegorocznego cyklu campów Marcina Gortata, podczas którego rozegra się mistrzowskie starcie dwóch drużyn: Gortat Team vs. Wojsko Polskie. Po przesłuchaniu, chyba nie mamy wątpliwości, że Dawid w pełni zasłużył na wygraną . Siła i barwa jego głosu robi ogromne wrażenie. Mamy tylko nadzieję, że na płytę Podsiadło nie będziemy czekać tak długo jak w przypadku innych finalistów show. Zobacz: Tak Podsiadło wygrywał "X-Factor" Myślicie, że skromny i sympatyczny Dawid przerwie złą passę uczestników obu edycji "X-Factor"? Posłuchajcie i oceńcie jego debiut:

Koniec X-Factor
ONS
Newsy
To już pewne: X-Factor znika z anteny TVN! Zastąpi go nowe show
Potwierdził to Wojewódzki

X-Factor zadebiutował w Polsce na początku 2011 roku i już na starcie wzbudził ogromne zainteresowanie. To właśnie ten format był trampoliną do medialnej kariery Mai Sablewskiej , która została wybraną jedną z jurorek i po raz pierwszy wyszła z cienia prowadzonych przez siebie gwiazd. Program doczekał się w naszym kraju aż czterech edycji. Przypomnijmy: Tak Furman świętował zwycięstwo w X-Factor. Już wie na co przeznaczy wygraną Fani show czekający na piątą odsłonę będą jednak rozczarowani. Kuba Wojewódzki poinformował na Facebooku, że program przechodzi do historii - oznacza to, że wiosną nie zobaczymy go już na antenie TVN. Co więcej, jak donosi serwis WirtualneMedia.pl, w miejsce X-Factor pojawi się nowy program rozrywkowy. Szczegóły przedsięwzięcia nie są jeszcze znane. Myślicie, że chodzi o show, w którym znów miałby pojawić się Wojewódzki i Agnieszka Chylińska ? Zobacz: Będzie nowe show z Wojewódzkim i Chylińską? Kuba nie ma wątpliwości Galeria zdjęć z finału ostatniej edycji X-Factor:

Podsiadło krytykuje X-Factor
ONS
Newsy
Podsiadło krytykuje "X-Factor": Odbiera osobowość. Zostajemy ubrani w szaty
Wokalista zdradził kulisy muzycznego show

Dawid Podsiadło jak do tej pory zrobił największą karierę ze wszystkich uczestników trzech edycji "X-Factor". Zwycięzca drugiej edycji show dopiero po roku od wygranej wydał debiutancką płytę, która zachwyciła krytyków i pokryła się podwójną platyną, co w dzisiejszych czasach nie jest takie łatwe. Zobacz: "Wielcy artyści nie sprzedają płyt, a co dopiero ja" Artysta udzielił jakiś czas temu wywiadu w Radiowej Trójce, w którym to zdradził kulisy telewizyjnej produkcji. Dawid nie ma najlepszego zdania o programie, który otworzył mu drogę do kariery. - Byłem raczej zniesmaczony tym co zobaczyłem. Dla mnie największym szokiem było to, że taki program, mimo wszystko nie służy do promowania, pomagania utalentowanym ludziom, ale do jakiejś promocji bezsensownej produktów, a nie ludzi, czy artystów. Tam jest odbierana jakaś osobowość i jedyny pierwiastek przypisany do każdego z nas. Zostajemy już ubrani w szaty z góry ustalone: ten będzie skromnym chłopakiem, a ten będzie przebojowym i skaczącym do piosenki - powiedział Podsiadło w radiowej audycji. Wokalista biorąc udział w "X-Factor" musiał zaakceptować wszystkie jego zasady. Na szczęście Dawid potrafi docenić, to co dało mu show: - T akie są reguły programu i do tego trzeba było się przyzwyczaić. Było to dla mnie szok, bo myślałem, że to program muzyczny, a jest to program rozrywkowy. Ja też nie mogę narzekać, bo dzięki temu, że wziąłem w nim udział mogłem podpisać kontrakt z wytwórnią i zrobić płytę, o której marzyłem. To nie pierwszy raz kiedy finalista talent show narzeka publicznie na to co dzieje się w programie, gdy nie ma kamer. Jakiś czas temu Ada Szulc wypowiedziała się dość ostro o roli Kuby Wojewódzkiego jako jurora i opiekuna. Zobacz: "Dba przede wszystkim o siebie" Gwiazdy na koncercie Dawida Podsiadło w Warszawie:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner