Newsy

Skąd Izabela Janachowska zna Edytę Górniak? Diwa zaśpiewała na jej urodzinach

Izabela Janachowska zorganizowała wyjątkowe urodziny, na których pojawiła się show-biznesowa śmietanka, a Edyta Górniak wykonała dla Izy specjalną piosenkę!

Izabela Janachowska 5 września obchodziła swoje 35. urodziny. Tancerka zorganizowała z tej okazji piękne przyjęcie, na którym nie zabrakło gwiazd show-biznesu. Nowa prowadząca "Taniec z Gwiazdami" nie kryła zaskoczenia, gdy tradycyjne "Happy Birthday" zaśpiewała jej diwa polskiej piosenki, Edyta Górniak. Izabela Janachowska zdradziła, ile się już zna z Edytą, a także gdzie po raz pierwszy się spotkały. 

Izabela Janachowska o przyjaźni z Edytą Górniak. Poznały się w znanym show!

Izabela Janachowska w ostatnim czasie zajmowała się przede wszystkim swoją wielką pasją, jaką jest branża ślubna. Najpopularniejsza wedding plannerka w Polsce przez ostatnie lata szczyciła się prowadzeniem cieszących się dużą oglądalnością programów: "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" czy "W czym do ślubu", czy "Panny młode ponad miarę". Izabela Janachowska długo nie wracała do dawnego zawodu, jakim jest taniec. Współprowadzenie "Tańca z Gwiazdami" doskonale jednak łączy taniec z telewizją, a Iza w nowej roli radzi sobie naprawdę doskonale!

Świętowanie pierwszego odcinka 12. edycji tanecznego show Iza celebrowała razem ze swoimi urodzinami, które obchodziła 5 września. Na imprezie pojawiły się największe gwiazdy: Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem, Joanna Koroniewska czy Edyta Górniak, która zaśpiewała koleżance "Sto lat". Skąd Izabela zna się z diwą? Zobaczcie nasze wideo!

Zobacz także"Taniec z gwiazdami": Izabela Janachowska zaliczyła wpadkę, ale i tak skradła show! "Ozdoba programu"

Izabela Janachowska świętowała 35. urodziny w towarzystwie największych gwiazd. Na przyjęciu nie zabrakło także ukochanego gwiazdy, jej męża Krzysztofa Jabłońskiego. Para świętowała niedawno 9. rocznicę związku!

Izabela Janachowska w
East News/Pawel Wodzynski

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner