Siostry Godlewskie

Tego o nich jeszcze nie wiecie! Siostry Godlewskie są głęboko wierzące. Nawróciły się dzięki... babci: "Zawsze się za nas modliła"

Siostry Godlewskie

Prawdopodobnie to ostatnia rzecz, o którą posądzalibyście siostry Godlewskie. Okazuje się, że gwiazdy internetu, które w grudniu 2017 roku zasłynęły brawurowym wykonaniem kolędy, są osobami głęboko wierzącymi. Ta informacja może być zaskoczeniem, ponieważ siostry Godlewskie raczej nie mają wizerunku grzecznych dziewczynek. ;) Okazuje się jednak, że to tylko pozory. Aspirujące do miana gwiazd siostry wyznały w wywiadzie dla "Super Expressu", że są bardzo religijne.

 

Zobacz też: Siostry Godlewskie w "Pytaniu na śniadanie"! Jedna śpiewała, a druga? "To było tak piękne, że aż muszę popić wodą". Zobaczcie reakcję Zamachowskiej!

 

Siostry Godlewskie o wierze w Boga

 

Magdalena i Małgorzata Godlewskie były gośćmi redakcji tabloidu. W szczerej rozmowie zdradziły, że za ich religijnością stoi ukochana, niestety nieżyjąca już babcia Teresa, która namawiała swoje wnuczki do wyznawania wartości kościoła. Jednak nie zawsze tak było! To właśnie dzięki babci, siostry Godlewskie nawróciły się na ścieżkę wiary.

 

- Tak naprawdę do pogodzenia się z panem Bogiem, świętej pamięci, moja babcia Teresa zawsze nas namawiała, bo ona żyła z Bogiem całe życie. Babcia nie mogła się pogodzić, że robimy rozbierane zdjęcia, programy, takie rzeczy... nie nigdy! I babcia się zawsze za nas modliła - wyznały "Super Expressowi" Magdalena i Małgorzata Godlewskie.

 

Zaskoczeni? My owszem! Ale jesteśmy przekonani, że siostry Godlewskie jeszcze wiele razy nas zaskoczą!

 

Polecamy: Siostry Godlewskie nie urwały się z choinki! Od lat zabiegają o medialną sławę!

 

Siostry Godlewskie nie kryją się ze swoją głęboką wiarą w Boga.

Siostry Godlewskie są bardzo stylowe

Zadbała o to ich ukochana babcia.

Siostry Godlewskie są bardzo stylowe

Więcej na temat Siostry Godlewskie
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47