"Ojciec Mateusz" zniknie z TVP?
East News

Kolejne rewolucje w TVP! "Ojciec Mateusz" również zniknie z anteny?!

"Ojciec Mateusz" zniknie z TVP?
East News

Serial "Ojciec Mateusz" zniknie z anteny TVP? Nowe władze Telewizji Publicznej nie są ponoć zainteresowane emisją kolejnych odcinków wielkiego hitu. Producent "Ojca Mateusza" w rozmowie z Super Expressem przyznał, że serial, który ogląda średnio 4,31 mln widzów, prawdopodobnie nie będzie kontynuowany. Okazuje się, że Krzysztof Grabowski wysłał w tej sprawie pismo do TVP, jednak do tej pory nie otrzymał odpowiedzi.


Niestety, nic oficjalnego nie wiadomo w sprawie możliwości kontynuacji serialu "Ojciec Mateusz" w roku 2017. Nie są prowadzone żadne rozmowy. Na wysłane do TVP SA w tej sprawie pismo nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi i nie odbyło się też żadne spotkanie z władzami TVP - powiedział producent, Krzysztof Grabowski.

Sprawę skomentowała również Tamara Arciuch, jedna z gwiazd serialu "Ojciec Mateusz":

Na pewno decyzję o zakończeniu serialu najmocniej odczują widzowie, a jest ich blisko 5 mln. Cieszę się jednak, że wkrótce  rozpoczną się zdjęcia do kolejnego, może ostatniego sezonu. Ponownie spotkam się z jedną z najsympatyczniejszych ekip, z którą pracuję.

 

Wygląda więc na to, że dalsze losy "Ojca Mateusza", podobnie jak serialu "Klan", są bardzo niepewne. Jarosław Kurski w jednym z ostatnich wywiadów przekonywał, że wciąż nie są podjęte ostateczne decyzje w sprawie seriali, które pojawiają się na antenie TVP. Nowy prezes przekonuje, że wszystko uzależnione jest od tego, czy telenowele zaczną przynosić zyski.

To wyłącznie próba rozwiązania chorej, absurdalnej sytuacji. „Klan” i „M jak Miłość” mają wielomilionową widownię i przynoszą wielomilionowe straty. Dawne władze TVP rozdęły do niebotycznych rozmiarów kontrakty i koszty tych seriali. Jeśli jest duża widownia, powinny być zyski. A jest strata - mówił wówczas Jacek Kurski.

Oglądacie serial z Arturem Żmijewskim? Myślicie, że "Ojciec Mateusz" rzeczywiście zniknie z TVP?

 

Zobacz także: Powstał Komitet Obrony Klanu! Fani walczą, żeby serial nie zniknął z TVP! Podpiszesz?

 

Serial "Ojciec Mateusz" zniknie z TVP?

Producent opowiedział o trudnej sytuacji serialu.

 

Tamara Arciuch jest jedną z gwiazd Ojca Mateusza.

Tamara Arciuch na gali "Srebrne Jabłka"
ONS

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36