Sebastian Prokop brat Marcina Prokopa

Sebastian Prokop - kto to? Kim jest młodszy brat Marcina Prokopa?

Sebastian Prokop brat Marcina Prokopa

Marcin Prokop nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, a gdy już to robi, to nie wiadomo czy mówi serio czy żartuje. Ostatnio jednak popularny prezenter otworzył rodzinny biznes o nazwie "Prokopshop" ze swoim o 10 lat młodszym bratem Sebastianem. Panowie będą zajmować się wspólnym prowadzeniem imprez i konferansjerką.

Sebastian Prokop jest tak samo wysoki, jak Marcin. Niedawno skończył dziennikarstwo i od jakiegoś czasu pracuje jako menadżer. Bracia na swojej firmowej stronie tak piszą o sobie i swoim biznesie:

- Postanowiliśmy zmienić stereotyp, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach i zrealizować wspólny projekt. Czy wyobrażałeś sobie kiedyś łącznie cztery metry prowadzącego na Twojej imprezie? Gdyby jednego Prokopa było mało, teraz jest nas dwóch! Sprawdź jakie możliwości oferuje nowy, świeży, i niepowtarzalny duet konferansjerski Braci Prokop. Trudno oprzeć się wrażeniu, że powiedzenie “upiec dwie pieczenie na jednym ogniu” nigdy nie było bardziej trafne...


Marcin Prokop przez większość kobiet uważany jest za bardzo atrakcyjnego mężczyznę, a czy jego młodszy brat jest tak samo przystojny?

Sebastian Prokop


Marcin Prokop i Sebastian Prokop

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11