Sara Boruc urodziła

Sara Boruc urodziła! Pokazała synka tuż po porodzie i zdradziła oryginalne imię!

Sara Boruc urodziła

Sara Boruc urodziła! Na świecie pojawił się chłopiec, który otrzymał wyjątkowe imię Noah. Na swoim Instagramie piosenkarka pokazała wyjątkowe nagrania tuż po naturalnym porodzie, na którym słychać kwilenie noworodka. Tata, Artur Boruc, jest bardzo szczęśliwy i wzruszony:

Jest już z nami Noah❤️. Nie potrafię wyrazić słowami jaki jestem dumny z Ciebie Słońce. Dziekuje...Noah is here - napisał piłkarz na Instagramie.

Oryginalne imię synka Sary Boruc!

Co oznacza imię Noah? Jak czytamy na imiona.ovh:

Swoje uczucia czy miłość wyraża w sposób zrównoważony. Koniecznie chce osiągnąć szybki sukces nie bacząc na koszty. Noah lubi bujne życie towarzyskie i ma mnóstwo znajomych i przyjaciół. Noah często jednak kieruje się bardziej sercem niż rozumem. Posiada dobrą intuicję, ale boi się jej zaufać. Noah jest osobą zdecydowaną

W trakcie ciąży Sara czuła się świetnie:

Czuje się świetnie i z pewnością była to najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż. Jednak doświadczenie i dojrzałość mają ogromne znaczenie. Czuje się szczęśliwa , spełniona, spokojna. Planujemy totalnie naturalny poród. Trzymajcie za nas kciuki - pisała jakiś czas temu!

Czy myślicie, że był to poród w wodzie?

 

Nie przepłacaj podczas zakupów butów i akcesoriów! Wykorzystaj rabaty ze strony born2be kupony rabatowe.

 

Sara i Artur mają już córkę, Amelię, która urodziła się w 2010 roku, Mannei ma również córkę Oliwkę z poprzedniego małżeństwa.

Serdecznie gratulujemy!

Sara od kilku tygodni kompletowała wyprawkę dla synka!

Sara Boruc pokazała ciążowy brzuszek i wózek dla dziecka
Instagram

 

Więcej na temat Sara Boruc Artur Boruc
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09