Sara Boruc urodziła! Na świecie pojawił się chłopiec, który otrzymał wyjątkowe imię Noah. Na swoim Instagramie piosenkarka pokazała wyjątkowe nagrania tuż po naturalnym porodzie, na którym słychać kwilenie noworodka. Tata, Artur Boruc, jest bardzo szczęśliwy i wzruszony:

Reklama

Jest już z nami Noah❤️. Nie potrafię wyrazić słowami jaki jestem dumny z Ciebie Słońce. Dziekuje...Noah is here - napisał piłkarz na Instagramie.

Oryginalne imię synka Sary Boruc!

Co oznacza imię Noah? Jak czytamy na imiona.ovh:

Swoje uczucia czy miłość wyraża w sposób zrównoważony. Koniecznie chce osiągnąć szybki sukces nie bacząc na koszty. Noah lubi bujne życie towarzyskie i ma mnóstwo znajomych i przyjaciół. Noah często jednak kieruje się bardziej sercem niż rozumem. Posiada dobrą intuicję, ale boi się jej zaufać. Noah jest osobą zdecydowaną

W trakcie ciąży Sara czuła się świetnie:

Czuje się świetnie i z pewnością była to najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż. Jednak doświadczenie i dojrzałość mają ogromne znaczenie. Czuje się szczęśliwa , spełniona, spokojna. Planujemy totalnie naturalny poród. Trzymajcie za nas kciuki - pisała jakiś czas temu!

Czy myślicie, że był to poród w wodzie?

Zobacz także

Sara i Artur mają już córkę, Amelię, która urodziła się w 2010 roku, Mannei ma również córkę Oliwkę z poprzedniego małżeństwa.

Serdecznie gratulujemy!

Sara od kilku tygodni kompletowała wyprawkę dla synka!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama