Tegoroczni maturzyści właśnie dziś zaczynają swoje egzaminy. Trzymamy kciuki za wszystkich, którzy w tym roku mierzą się z egzaminem dojrzałości. Korzystając z okazji, spytaliśmy Sandrę Kubickę, jak wspomina swoje przygotowania do matury:

Reklama

Pamiętam, że zasypiałam na tej książce, budziłam się i ona znowu tam była. Strasznie się stresowałam, a najbardziej przyłożyłam się 2 godziny przed maturą - wyznała w rozmowie z Party.pl.

Sandra Kubicka zdawała maturę w USA i podeszła do egzaminów o wiele wcześniej niż jej rówieśnicy.

Sandra Kubicka o maturze

Niedawno młode gwiazdy bawiły się na studniówkach. Dziś m. in. AniKa Dąbrowska i Roksana Węgiel z "The Voice Kids", Natalia Paździor i Jakub Tomaszczyk z "MasterChef Junior" a także syn Pawła Małaszyńskiego zmierzą się z maturami. A jak swoje matury wspominają ich starsi koledzy z show biznesu? Zobaczcie, jak wspomina te czasy Sandra Kubicka:

Byłam zadowolona, zdałam ją dwa lata wcześniej niż wszyscy, bo ja zdawałam w Stanach Zjednoczonych i chciałam bardzo skupić się na pracy, więc sobie wysoko poprzeczkę postawiłam i powiedziałam, że chcę wcześniej skończyć szkołę. Inni mówili, że nie da się, ale zrobiłam, miałam bardzo dobry wynik.

Sandra Kubicka nie ukrywa jednak, że nauka do egzaminów była ciężka, a książki spędzały jej sen z powiek. Co jednak modelka, która kształciła się za granicą sądzi o polskiej edukacji? Zobaczcie nasz nowy wywiad.

Reklama

Zobacz także: Roksana Węgiel po maturze zrobi przerwę od nauki: "Kiedyś może natchnie mnie na jakiś kierunek"

Zobacz także
Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama