Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Sandra Bullock znowu została mamą?
ONS
Newsy

Sandra Bullock adoptowała drugie dziecko!

Sandra Bullock adoptowała drugie dziecko!

Sandra Bullock adoptowała drugie dziecko? Zagraniczne media donoszą, że aktorka sfinalizowała adopcję i została mamą małej dziewczynki. Serwis Radar online twierdzi, że córeczka gwiazdy zamieszkała już w domu w Los Angeles. W wychowywaniu jej pierwszego dziecka oraz dziewczynki będzie pomagał 51-letnie Sandrze Bullock jej nowy partner, Bryan Randall. O tym, że są parą zaczęto mówić po tym jak razem bawili się na ślubie Jennifer Aniston.

- Od razu dała mu do zrozumienia, że szuka męża, który pomoże jej wychować dzieci. Wszystkie dokumenty do drugiej adopcji miała gotowe, czekała tylko na odpowiedniego mężczyznę- zdradza informator magazynu.

Przypominamy, że Sandra Bullock swoje pierwsze dziecko adoptowała w 2010 roku, kiedy była jeszcze żoną Jesse’ego Jamesa. Po tym jak głośno zrobiło się o jego zdradach para rozstała się. Laureatka Oscara sama wychowywała adoptowanego syna Louisa.

SandraBullock pochwaliła się swoim dzieckiem na łamach magazynu People. Czy z córeczką również pojawi się na okładce?
 

Zobacz również: Sandra Bullock pokazała zgrabne nogi na czerwonym dywanie. Jak prezentowała się 50-letnia gwiazda?

Sandra Bullock z pierwszym dzieckiem na okładce magazynu People

Sandra Bullock z synem

Sandra Bullock

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Bullock znów adoptuje?
Idzie w ślady Angeliny Jolie

Sandra Bullock to kolejna wielka gwiazda kina, która postanowiła dać lepsze życie dzieciom, których los nie oszczędzał. Aktorka jest już przybraną matką 19-miesięcznego Louisa. Adoptowała go, gdy była singielką. Teraz źródła amerykańskie podają, że szczęśliwie zakochana w Ryanie Reynoldsie Sandra chce razem z partnerem adoptować kolejne maleństwo. Ponoć Ryan jest wspaniałym opiekunem dla Louisa, który go z miejsca pokochał i chciałby razem z Bullock stworzyć dużą, szczęśliwą rodzinę. Trzymamy kciuki! (ac)

ONS
Newsy
Jesse James napisał autobiografię!
Były mąż Sandy Bullock rozlicza się z przeszłością

Jesse James , były mąż Sandry Bullock napisał autobiografię! Okazuje się, że dzięki głośnemu rozstaniu ze znaną aktorką, właściciel firmy motocyklowej zyskał swoje pięć minut, które postanowił wykorzystać. Książka „American Outlaw” na początku miesiąca trafiła do sklepów. Jesse opisuje w niej swoje życie, w którym dużo się działo! -Moje życie było dość szalone- wyznał w rozmowie z „People” Jesse James opowiedział o swoim nieudanym małżeństwie, o walce z nałogami oraz o sukcesie jaki odniósł. Myślicie, że Sandra Bullock przeczyta „American Outlaw”? tulipan

Sandra Bullock zakochana!
ONS
Newsy
Sandra Bullock ma nowego chłopaka! Wiemy kim jest
Czy tym razem dobrze trafiła?

Kiedy Sandra Bullock odnosiła największe sukcesy w swojej karierze, jej życie prywatne legło w gruzach. W 2010 roku aktorka odebrała Oscara, a zaraz po tym, na jaw wyszły zdrady jej męża, Jesse’ego Jamesa. Kilka kobiet w mediach przyznało się do uprawiania seksu z celebrytą, jeszcze w trakcie małżeństwa z Sandrą. Kilka miesięcy później para rozwiodła się. Zobacz: Sandra Bullock pokazała zgrabne nogi na czerwonym dywanie. Jak prezentowała się 50-letnia gwiazda? Zagraniczne media wciąż donosiły o nowych romansach Sandry, jednak wszystkie spekulacje okazywały się plotkami. Na szczęście dziś jest już inaczej. Bullock ma nowego partnera - przystojnego fotografa, z którym pojawiła się na tajemniczym ślubie Jennifer Aniston! Gwiazda jest z nim ponoć bardzo szczęśliwa. Życzmy więc powodzenia! Zobacz: Sandra Bullock w minionkowych butach wartych fortunę

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner