Czym jeździ Tomasz Kammel?
Newsy

Ale fura! Tomasz Kammel jeździ autem za prawie 400 tysięcy złotych! ZDJĘCIA

Ale fura! Tomasz Kammel jeździ autem za prawie 400 tysięcy złotych! ZDJĘCIA
Tomasz Kammel zachwycony pozytywnymi wiadomościami o stanie zdrowia Emila Koryczana
Facebook
Newsy
Tomasz Kammel wzruszony zdjęciem Emilka Koryczana po pierwszym zabiegu: "Nasz CUDACZEK. Popatrzcie na kolor ust :)"
Tomasz Kammel wzruszony zdjęciem Emilka Koryczana po pierwszym zabiegu: "Nasz CUDACZEK. Popatrzcie na kolor ust :)"

Tomasz Kammel pochwalił się zdjęciem Emilka Koryczana, jakie dostał dziś rano. Okazuje się, że chłopiec ma już za sobą pierwszy zabieg! Emilek zaledwie kilkanaście godzin temu przeszedł cewnikowanie serca. Dziennikarz dostał fotografię uśmiechniętego chłopca, który dzięki zabiegowi nie ma już granatowych ust. Kochani! Ta fota z Kaliforni obudziła mnie dziś rano. Nasz CUDACZEK granatowousty po pierwszym zabiegu. Popatrzcie na kolor ust:)))) Proszę udostępnijcie to zdjęcie, żeby każdy kto pomagał @emilkoryczan miał dzisiaj tak samo piękny poranek. Jeszcze sporo do zrobienia, ale za to jaki start!!!- cieszył się Tomasz Kammel . Zobaczcie, jak po pierwszym zabiegu prezentuje się uśmiechnięty Emilek Koryczan - chłopiec, który poruszył serca wielu gwiazd takich jak: Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska czy Tomasz Kammel. To m.in. oni zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy na leczenie Emila, którego jedyną szansą była operacja i drogie leczenie w USA.   Zobacz także: Po apelach gwiazd darczyńcy wpłacili 7,5 mln zł na operację ratującą życie Emilka Koryczana!   Tomasz Kammel pokazał zdjęcie Emila Koryczana. Tomasz Kammel pokazał zdjęcie chłopca po zabiegu.  

Tomasz Kammel w Peru medytuje nago
Instagram
Newsy
Tomasz Kammel nago! Dziennikarz pojechał do Peru medytować i kąpać się w jeziorach bez ubrania... Zdjęcie!
Tomasz Kammel nago! Dziennikarz pojechał do Peru medytować i kąpać się w jeziorach bez ubrania... Zdjęcie!

Tomasz Kammel pojechał na wakacje do Peru. Podróżuje i... medytuje! Kammel jest odważny - wrzucił swoje nagie zdjęcie jak medytuje. I, co więcej, każdemu to poleca! Jak wygląda? Zobacz: Kiedy podróż służbowa wlicza się w czas pracy?     Najpierw wiele godzin wędrówki. Potem docierasz na szczyt na wysokości 4,5 km i zastajesz tam jezioro z wodą +6 stopni. Kąpiesz się w nim jak cię Pan Bóg stworzył, a potem medytujesz dostając strzał energii jakiego żaden black, red czy inny bull nigdy ci nie zapewnią - napisał na Instagramie Kammel. Tomasz Kammel uważa, że wybrał się w podróż życia do Peru. A medytacja nago dodaje mu energii. Też ładujecie baterie na cały rok nago? :) Zobacz także: Tomasz Kammel niedawno mówił "jestem gejem", a teraz szuka dziewczyny na Tinderze!   Tomasz Kammel uwielbia egzotyczne podróże. Tym razem medytuje w Peru, czasem w ubraniu :P.   Jak napisał prowadzący Pytanie na Śniadanie, jest to podróż za jeden uśmiech i dwa przelewy! :). Jak już medytować to w konkretnej miejscoofce😜 #peru #podróż #za #jeden #usmiech #i #dwa #przelewy Tomasz Kammel medytuje też w domu, ale ubrany! :)

Marzena Rogalska
ONS/YouTube
TV-Show
Wypadek Marzeny Rogalskiej z gwoździem to fejk? Dziennikarka i jej kolega Tomasz Kammel mówią "dość"! Naprawdę ostro!
Wypadek Marzeny Rogalskiej z gwoździem to fejk? Dziennikarka i jej kolega Tomasz Kammel mówią "dość"! Naprawdę ostro!

Wypadek Marzeny Rogalskiej podczas wizyty Pana Ząbka w Pytaniu na Śniadanie to odegrana scenka? Fejk? Po publikacji sugerującej, że tak jest,  dziennikarze programu TVP2 mówią "dość"!   Marzena Rogalska wydaje oświadczenie, a Tomasz Kammel nagrywa film w obronie swojej kolezanki. I nie szczędzi w nim naprawdę mocnych słów! W jednym z tabloidów ukazał się tekst sugerujący, że wypadek był sprytną mistyfikacją gościa programu - magika Pana Ząbka. Gwóźdź nawet nie drasnął dłoni Marzeny Rogalskiej (46 l.). Iluzjonista wyciągnął go po prostu z tyłu torby (ostrzem w dół!!!) i niepostrzeżenie podczepił pod dłoń dziennikarki. Ale jak widać, akcja była tak perfekcyjnie zaplanowana, że nawet prezenterka uwierzyła, że ma dziurę w dłoni - napisał "Super Express". Sugestia spowodowała mocną reakcję dziennikarzy Pytania na Śniadanie. Marzena Rogalska , choć miała już nie wracać do sprawy, dziś znów napisała na Facebooku, co o niej myśli.  Jestem dziennikarką, dla której wiarygodność, prawda i rzetelność to wartości nadrzędne. Ich się trzymam zawsze, także i w tej sprawie. Podkreślam - to był wypadek i wydarzył się na wizji. To co się stało z moją dłonią chirurg opisał: rana szarpana dochodząca do grzbietu dłoni. Po moim powrocie ze szpitala, w obecności całej redakcji Pan Ząbek przepraszał i płakał, że jego kariera jest skończona. Stanęłam w jego obronie, prosząc o mniej hejtu, a więcej wyrozumiałości. Nie rozumiem postawy Pana Ząbka, który stara się chronić swój wizerunek moim kosztem, nie mówiąc jak było naprawdę, że doszło do wypadku w PNŚ i pozwalając snuć domysły - napisała Rogalska. Jeszcze ostrzej zareagował jej kolega ze studia PnŚ, Tomasz Kammel. Nagrał film, w którym ostro odnosi się do publikacji: Wiecie co kochani koledzy (...), to jak cały team PnŚ wspierał Marzenę, jak k ierowniczka...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner