Odkąd Rzeźniczakowie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, oboje chętnie opowiadają o rodzicielstwie. Ich profile w mediach społecznościowych przepełnione są uroczymi kadrami, na których króluje mała Antosia. Małżonkowie starają się dzielić z fanami najważniejszymi wydarzeniami, dlatego i takiej nowiny nie mogli ominąć!

Reklama

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie przekazali wspaniałe wieści!

Na początku tego roku życie Pauliny i Kuby stanęło na głowie. Po niełatwych tygodniach i hejcie, z jakim musieli się mierzyć, w końcu dotknęło ich niewyobrażalne szczęście, gdy na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko! Antosia zawróciła w głowie rodzicom, ale i od razu skradła serca internautów.

Małżonkowie skrupulatnie relacjonują rodzinne chwile, opowiadając otwarcie zarówno o lepszych, jak i trudniejszych momentach. Ostatnio nawet udało im się wylecieć na pierwsze wakacje w trójkę, co również ochoczo pokazywali na forum. Choć jeszcze rok temu Jakub Rzeźniczak z ukochaną byli zmuszeni stawić czoła wielu nieprzychylnym komentarzom, dziś mają ogromne wsparcie ze strony fanów. Nic dziwnego, że tak chętnie dzielą się z nimi ważnymi informacjami i tym razem nie jest inaczej.

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie z córką
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie z córką Instagram@jakubrzezniczak25

10 lipca Rzeźniczakowie z dumą ogłosili, że mała Antosia właśnie skończyła 5. miesięcy!

To już 5. miesięcy, jak jesteś z nami Antoninko. Zmieniłaś nasz świat

Również internauci nie dowierzają, jak szybko mija czas. Niektórzy w żartobliwy sposób ostrzegają parę, że zanim się obejrzą, Antoninka będzie szła na studia!

Zobacz także
Oooo słodko, a teraz tak szybko poleci ten czas... Korzystajcie ile się da, chwila i pójdzie do szkoły
Ile miesięcy???? Toż to niemożliwe, że czas tak szybko leci
Oj czas leci i to zdecydowanie za szybko i tak jak mówią, najbardziej to widać po dzieciach
To wszystko tak leci, że zaraz ja będziesz odwoził na studniówkę
Antosia po Mamusi, cały czas uśmiechnięta. Paulinka tak samo, to takie dwa promyczki, które rozświetliły świat Kuby... Cudowność

Warto wspomnieć, że od narodzin Antosi w życiu Rzeźniczaków zmieniło się więcej, niż moglibyśmy się spodziewać. Kuba był zmuszony rozstać się z klubem piłkarskim, zaczął zajmować się MMA i całą rodziną przenieśli się do Warszawy. Lada moment czekają ich kolejne wyzwania, gdy córeczka zacznie raczkować, a później chodzić.

Nie możemy się doczekać tych uroczych kadrów.

Reklama

Zobacz także: Tak Marinę i Noelię przywitał w domu Wojtek Szczęsny. Uroczo?

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie z córką
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie z córką Instagram@jakubrzezniczak25
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie Instagram@jakubrzezniczak25
Jakub i Paulina Rzeźniczakowie
Jakub i Paulina Rzeźniczakowie Instagram@jakubrzezniczak25
Reklama
Reklama
Reklama