Monika Ordowska i Rafał Sieradzki z dzieckiem
Facebook

Kilka miesięcy temu byliśmy świadkami skandalu z młodą dziewczyną Piotra Zelta. Młodsza o 21 lat Monika Ordowska związała się z aktorem i urodziła mu dziecko. A przynajmniej tak wydawało się Zeltowi. Po czasie okazało się, że ojcem dziewczynki jest kochanek Moniki, Rafał Sieradzki. W tabloidach zaczął się prawdziwy serial. Przypomnijmy: "Nie jestem osobą, która robi dzieci i ucieka"

Zelt w jednym z wywiadów potwierdził rozstanie z Ordowską, ale nie chciał wdawać się w szczegóły, choć tabloidy donosiły, że mimo niecodziennej sytuacji, będzie on płacił alimenty na małą Amelię. Wydawało się natomiast, że afera odbije się niekorzystnie na Monice, od której w jednej chwili odwrócił się zarówno partner, jak i kochanek. Zobacz: "Kto weźmie do reklamy taką twarz? O wizerunek trzeba dbać"

Okazuje się, że rzeczywistość okazała się dla ambitnej celebrytki łaskawa. Sieradzki zdecydował się do niej wrócić i obecnie żyją w szczęśliwym związku, wychowując wspólne dziecko. Świadczyć o tym mogą ich wspólne zdjęcia, którymi Ordowska chętnie chwali się na Facebooku. Wyłania się obraz prawdziwej sielanki, wspartej w dodatku przychylnymi komentarzami znajomych.

Tak wygląda teraz rodzina Moniki Ordowskiej. Będzie próbowała jeszcze wrócić na salony?

Zobacz: Ordowska skomentowała aferę z Zeltem

 

 

A tak Monika Ordowska i Piotr Zelt chwalili się swoją miłością na salonach: