Rodzina Hillary Clinton Hillary Clinton z córką Córka Hillary Clinton, Chelsea Córka Hillary Clinton z rodziną, mężem Hillary Clinton z mężem i córką
Rodzina Hillary Clinton
1/6
Rodzina Hillary Clinton

W nocy z wtorku na środę dowiemy się, czy Hillary Clinton zostanie pierwszą kobietą, która obejmie urząd prezydenta USA. Jej rywalem jest Donald Trump, jednak ostatnie sondaże wskazują właśnie na Hillary Clinton. Kto będzie ją wspierał podczas wieczoru wyborczego. Oczywiście rodzina! Męża Hillary Clinton, czyli Billa Clintona, znają wszyscy. Co z dziećmi, wnukami? Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania!

Rodzina Hillary Clinton - ile ma dzieci?

Hillary Clinton ma córkę, Chelsea, która urodziła się 27 lutego 1980 roku. To jedyne dziecko kandydatki na urząd prezydenta USA. Chelsea Clinton obecnie pracuje w Fundacji Clintonów. Wcześniej była m.in. specjalną korespondentką dla NBC News (w latach 2011-2014). 

 

Zobacz: Chelsea Clinton - tajna broń Hillary

 

Chelsea Clinton wyszła za mąż w 2010 roku. Jej mężem jest bankowiec Marc Mezvinsky. Mają dwójkę dzieci - córkę Charlotte Clinton Mezvinsky (przyszła na świat w 2014 roku) oraz wnuka Aidana Clintona Mezvinsky’ego, który urodził się w czerwcu 2016 roku. 

 

Zobacz: Chelsea Clinton i Ivanka Trump. Tylko jedna będzie Pierwszą Córką USA. Czy ich przyjaźń to wytrzyma?

 

Zobaczcie zdjęcia rodziny! 

2/6
Hillary Clinton z córką

Hillary Clinton zawsze może liczyć na wsparcie córki, Chelsea. 

3/6
Córka Hillary Clinton, Chelsea
4/6
Córka Hillary Clinton z rodziną, mężem
5/6
Hillary Clinton z mężem i córką
6/6
Dzieci Hillary Clinton - ile ma dzieci?
Więcej na temat Hillary Clinton Chelsea Clinton