Urodziny Ani i Roberta Lewandowskich - urodziny Ani Anna i Robert Lewandowscy świętowali swoje urodziny Anna i Robert Lewandowscy świętowali swoje urodziny Anna i Robert Lewandowscy świętowali swoje urodziny 30. urodziny Lewandowskich!
Urodziny Ani i Roberta Lewandowskich - urodziny Ani
1/5
Urodziny Ani i Roberta Lewandowskich - urodziny Ani

 

Anna i Robert Lewandowscy hucznie świętowali swoje 30. urodziny! W miniony weekend para urządziła wielką imprezę, na której nie zabrakło największych gwiazd polskiego show-biznesu. Impreza odbyła się w Warszawie w budynku DESY przy ulicy Pięknej. Okrągłe urodziny Ani i Roberta świętowali m.in. Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim, Paulina Sykut i Kuba Wojewódzki. 

Zobacz: Mnóstwo gwiazd na pilnie strzeżonej imprezie u Ani i Roberta Lewandowskich z okazji 30. urodzin! ZDJĘCIA!

A jak na swojej imprezie urodzinowej prezentowali się Ania i Robert? Mamy NOWE zdjęcia pary! Żona "Lewego" wybrała bardzo seksowną sukienkę.

Zobacz także: Chłopak z podwarszawskiej wsi, który wspiął się na sam szczyt… Jak tego dokonał?

2/5
Anna i Robert Lewandowscy świętowali swoje urodziny

Robert Lewandowski zadał szyku w ciemnym garniturze i czarnej koszuli. Jak widać, piłkarz zmienił ostatnio swój look i ma kilkudniowy zarost. Fajnie w nim wygląda? 

Zobacz także: ANNA LEWANOWSKA ZDRADZA SWÓJ SPOSÓB NA CELLULIT! UŻYWA BARDZO ZNANYCH PRODUKTÓW

3/5
Anna i Robert Lewandowscy świętowali swoje urodziny

Anna Lewandowska wyglądała jak milion dolarów! Trenerka pojawiła się na imprezie w krótkiej sukience, która podkreśliła jej idealną figurę. Stylizację uzupełniły metaliczne sandałki na wysokiej szpilce i mała, czarna torebka. 

Podoba się Wam look Ani? 

Zobacz także: Anna Lewandowska rusza na… podbój Chin! Ma szansę?

4/5
Anna i Robert Lewandowscy świętowali swoje urodziny
Instagram
5/5
30. urodziny Lewandowskich!