Robert Lewandowski z żoną i córkami
Instagram

Robert Lewandowski opowiedział o drugiej córce... Czy za imieniem Laura kryje się jakaś tajemnica?

Robert Lewandowski z żoną i córkami
Instagram

Robert Lewandowski w najnowszym wywiadzie opowiedział, jak się czuje w roli podwójnego taty! Piłkarz po raz pierwszy zdradził również, czy za imieniem jego drugiej córki kryje się jakaś tajemnica? Dlaczego Ania i Robert Lewandowscy dla drugiej pociechy wybrali imię Laura? Sprawdźcie, co w rozmowie z mediami powiedział jeden z najlepszych polskich sportowców! 

Robert Lewandowski o drugiej córce

Drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich przyszło na świat dokładnie 6 maja br. Para przez całą ciążę trenerki nie zdradzała, jakiej płci będzie ich maleństwo. Dopiero po porodzie dumny tata napisał na Instagramie, że ma drugą córkę. Robert

Lewandowski pod pierwszych zdjęciem z dziewczynką zdradził, że otrzymała piękne imię Laura. Teraz w najnowszym wywiadzie dziennikarz zapytał piłkarza, jaka tajemnica kryje się za imieniem jego drugiej córki. Co powiedział "Lewy"?

Zaskoczę cię, nie ma historii. To imię po prostu nam się podobało. Chodziło nam od dawna po głowie -  zdradził w wywiadzie dla sportowefakty.wp.pl.

Robert Lewandowski po raz pierwszy opowiedział również, jak się czuje w roli podwójnego taty!

Bardzo dobrze. Wiadomo, początki dla taty są na pewno o wiele mniej absorbujące niż dla mamy. Tego kontaktu tata ma mniej, ale na pewno z każdym tygodniem będzie się to zmieniało. Wtedy dla ojców jest inaczej, pojawia się większy kontakt, reakcje. W pierwszych tygodniach maluch głównie je i śpi, to mama jest wtedy najbliżej - Robert Lewandowski zdradził w wywiadzie dla WP Sportowe Fakty.

Przypominamy, że kilka dni po narodzinach małej Laury Robert Lewandowski musiał wyjechać z domu, żeby przed rozpoczęciem Bundeligi przejść obowiązkową kwarantannę. Na szczęście dziś "Lewy" znów jest ze swoją żoną i córkami.

Zobacz także: Tak Robert Lewandowski powitał w domu Anię i córkę Laurę. Każdy tata powinien wziąć z niego przykład!

Robert Lewandowski zdradził, jaka tajemnica kryje się za imieniem Laura.

Robert Lewandowski i Laura Lewandowska
Instagram

Dumny tata w najnowszym wywiadzie opowiedział, jak się czuje w roli podwójnego taty.

Tak Robert Lewandowski powitał w domu Anię i Laurę! Urocza niespodzianka!
Instagram

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01