Robert Janowski komentuje finał roku! Robert Janowski żegna się z Jaka to melodia?! Monika i Robert Janowscy Robert Janowski jednak poprowadzi kolejny sezon programu "Jaka to melodia"?
Robert Janowski komentuje finał roku!
Zaskakujące wiadomości!
1/4
Robert Janowski komentuje finał roku!

Robert Janowski poprowadzi nowe muzyczne show?! Robert Janowski przez ponad 20 lat był gospodarzem kultowego teleturnieju "Jaka to melodia?". Niestety, wokół programu zrobiło się ostatnie spore zamieszanie. Jacek Kurski zapowiedział wielkie zmiany w show, które nie spodobały się prowadzącemu. Janowski ostatecznie nie podpisał umowy z TVP i więcej nie zobaczymy go w "Jaka to melodia?". Teraz media informują, że zastąpi go Norbi. 

Co ciekawe, pojawiły się również plotki, że Robert Janowski wcale nie zniknie z telewizji! Prezenter ma ponoć poprowadzić nowy muzyczny program! 

Jak najnowsze doniesienia komentuje menadżeka Roberta Janowskiego? 

Zobacz także: Wielkie zmiany w "Jaka to melodia?"! A co z "Familiadą"? Plotkowano o odejściu Strasburgera! Teraz wszystko jasne!

2/4
Robert Janowski żegna się z Jaka to melodia?!

To już pewne, Robert Janowski nie pojawi się w nowych odcinkach "Jaka to melodia?". Prezenter wydał oświadczenie, w którym pożegnał się z fanami kultowego teleturnieju. 

Kochani❤️ This Is The End! Wczoraj zapadły ostatnie decyzje w sprawie ,,Jaka to Melodia?" i naszych, ostatnich 10 odcinków. Nie gramy. Czyli to już koniec. 21 lat... Kawał życia. Waszego i mojego. Było pięknie- napisał na Facebooku.

Okazuje się jednak, że Robert Janowski być może już wkrótce znów pojawi się w tv! Media plotkują bowiem, że prezenter poprowadzi nowy program, w zupełnie innej stacji. Czy to prawda? Komentarz menadżeki Janowskiego nie pozostawia złudzeń! 

 

3/4
Monika i Robert Janowscy

Wspaniałe wiadomości dla fanów Roberta Janowskiego! Menadżerka prezentera w rozmowie z portalem plejada.pl potwierdziła medialne plotki i przyznała, że prowadzi rozmowy z inną stacją, w której Janowski miałby poprowadzić nowy program! 

Rozmowy są prowadzone, ale na tym etapie jeszcze nic nie mogę zdradzić. Prosimy o trochę cierpliwości- Monika Janowska zdradziła w rozmowie z portalem. 

A kiedy widzowie mogliby zobaczyć nowy program z udziałem Roberta Janowskiego? Odpowiedź na następnej stronie. 

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Robert Janowski wyprawił córce osiemnastkę. Wkrótce czeka go w życiu prawdziwa rewolucja!

 

4/4
Robert Janowski jednak poprowadzi kolejny sezon programu "Jaka to melodia"?
East News

Menadżerka, a prywatnie żona Roberta Janowskiego zdradziła, kiedy nowy program mógłby pojawić się na antenie. 

Program ruszyłby na wiosnę- zdradziła w rozmowie z plejada.pl.

Trzymamy więc kciuki! 

Chcielibyście zobaczyć nowy program z udziałem Roberta Janowskiego? 

Więcej na temat Robert Janowski