Norbi

Norbi jednak w "Jakiej to melodii?"? Ten komentarz nie pozostawia złudzeń!

Norbi

 

Jacek Kurski zaszokował wszystkich, kiedy zdecydował się na zakończenie emisji "Jakiej to Melodii" w starym, ale sprawdzonym składzie, zważywszy na to, że jest to jeden z chętniej oglądalnych programów w polskiej telewizji. Najwięcej jednak emocji wzbudziła informacja, kto zastąpi Roberta Janowskiego! Potencjalny kandydat - Norbi - skomentował ostatnie doniesienia!

 

Norbi jednak poprowadzi muzyczne show?!

 

Odkąd do mediów dotarły informacje o odejściu Robert Janowskiego, spekulacji nie brakuje. Niemal każdego dnia pojawiają się nowe plotki, których nikt nie komentuje. W zeszłym tygodniu głos zabrał sam prezes TVP:

(...) formuła wymaga pewnego odświeżenia, co wynika z wszelkich danych i wykresów. Te informacje przekazałem panu Janowskiemu i osobiście zaprosiłem go do kontynuowania prowadzenia programu. Nie mam jednak zwyczaju prowadzenia negocjacji za pośrednictwem mediów i nie będę tolerował a tym bardziej ulegał próbie wytwarzania niepotrzebnej psychozy tam, gdzie potrzebne jest profesjonalne zarządzanie kwestią korekty formatu, tak by dostarczać naszym widzom ofertę jeszcze lepszej jakości - zdradził w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

 

Pomimo zaproszenia, okazało się, że Janowski nie przystał na propozycję Jacka Kurskiego. Rozpoczęto więc poszukiwania. Pod uwagę brany jest Norbi, który dla portalu Plotek.pl powiedział:

 

Ja mam pracy i koncertów od groma i mam z czego żyć. Mam jeszcze inne interesy. To jest oczywiście bardzo fajna rzecz, że moja postać została wciągnięta w takie przedsięwzięcie. 20 lat pracuję w tej branży i traktuję to jako kolejną robotę. Natomiast nie myślę o tym w kategoriach "O Jezu, o Jezu! Pana Boga za nogi złapałem!". Nie mam w ogóle ciśnienia w tym temacie, zero. Będzie umowa podpisana, proszę bardzo.

 

Myślicie, że prezes dogada się w gwiazdorem? 

 

Polecamy: TVP szykuje NOWĄ wersję „Jaka to melodia?”! Bez Janowskiego? Jest komentarz Kurskiego!

 

Janowski prowadził program przez 21 lat!

Robert Janowski komentuje finał roku!

 

Norbi zostanie nowym prowadzącym?

Norbi na otwarciu restauracji "The One"
ONS

Więcej na temat Robert Janowski Jaka to melodia
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56