Robbie Williams zostanie ojcem! Chce mieć syna geja!

Brytyjski gwiazdor Robbie Williams przez wiele lat zapracował na opinię lekkoducha i hulaki. Mnóstwo imprez, skandali i kontrowersyjnych zachowań sprawiło, że gdy dwa lata temu piosenkarz stanął na ślubnym kobiercu wielu stukało się w głowę wieszcząc szybki rozwód. Tą która usidliła rozbyrykanego artystę okazała się Ayda Field. Była na tyle skuteczna, że Williams nie tylko wytrwał w małżeństwie, ale już szykuje się do roli ojca. Piosenkarz ogłosił to na swoim twitterze:

- Hej, moi przyjaciele. Mam przed wami sekret. Ja i Ayda jeszcze w tym roku zostaniemy rodzicami! Uprawialiśmy seks! To naprawdę działa!

Co ciekawe kilka lat temu w wywiadzie dla jednej z australijskich stacji radiowych muzyk wyznał, że marzy o tym, by mieć syna geja:

- Chciałbym żeby moje dziecko było gejem. Rozmawialiśmy  o tym z Aydą i to jest to czego chcemy. Właściwie to nie ma znaczenia. Zawsze chciałem chłopca odkąd byłem mały, ale teraz myślę bardziej: Oh tak, dziewczynki - to córeczki tatusia. Jeśli to będzie chłopak nauczę go grać w piłkę nożną, a jeśli dziewczynka to będę ją chronić aż do śmierci.

Czy Robbie Williams będzie dobrym ojcem? Sądząc po jego wypowiedziach na pewno będzie ojcem kochającym, tolerancyjnym i wyrozumiałym. Ale z drugiej strony od teorii do praktyki daleka droga.

chimera

Więcej na temat Robbie Williams
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17