Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz całują się na ulicy

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz już się nie ukrywają. Kilkanaście dni temu królowa i król polskiego kryminału ogłosili, że są razem! Ich fani już dawno podejrzewali, że pisarzy łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Sami zainteresowani zdali sobie z tego sprawę na samym końcu. Dziś chętnie opowiadają o swoim uczuciu i jak widać na zdjęciach poniżej, mocno je okazują! Nawet na ulicach Warszawy.

Zobacz także: Rusin i Kraśko skrytykowani za wywiad z Bondą i Mrozem w "Dzień Dobry TVN"! O co poszło?

1/3
Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz całują się na ulicy

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz niedawno odwiedzili studio "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadali o swojej miłości i początkach związku:

Zaczęło się od tego, że my faktycznie byliśmy lekko nieświadomi tego, co się dzieje między nami. Natomiast czytelnicy widzieli to od dwóch, trzech lat. Jak tyko pojawiały się jakieś wspólne zdjęcia lub jak występowaliśmy gdzieś razem to zagrzewali nas do boju. Komentarze były w stylu: „Iskrzy ewidentnie”, „Dalej, dalej”. - mówił Mróz

Ja byłam oburzona na początku i oczywiście zaprzeczaliśmy wszystkiemu - śmiała się Bonda.

2/3
Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz całują się na ulicy

W sieci pojawiło się sporo hejterskich głosów, że ich związek jest tylko na pokaz, a już niedługo będą chcieli wydać razem książkę. Nic z tych rzeczy!

Aby formalnościom stała się zadość, jeszcze to obiecane dementi: książki żadnej razem nie piszemy. Kasia dzielnie walczy ze swoją (jest na co czekać, gwarantuję!), ja zwyczajowo się obijam i prokrastynuję.- napisał Remigiusz w sieci.

 

3/3
Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz całują się na ulicy

Co Kasia i Remigiusz cenią w sobie najbardziej?

Szanujemy i cenimy swój warsztat. Fascynuje nas w sobie to, że działamy w zupełnie różny sposób, a efekt jest właściwie ten sam, bo książka powstaje. - powiedział Remigiusz w "Dzień Dobry TVN"

Zobacz także: Rafał Maślak pokazał swojego synka. To zdjęcie rozczuli was do łez!

Więcej na temat Katarzyna Bonda Remigiusz Mróz