Rafał Maślak ślub
archiwum prywatne

Rafał Maślak pokazał swojego synka. To zdjęcie rozczuli was do łez!

Rafał Maślak ślub
archiwum prywatne

Rafał Maślak i jego żona Kamila zostali rodzicami 29 marca. To właśnie wtedy na świat przyszedł ich synek Maksymilian. Para już od dawna odliczała dni do tego momentu i nie ukrywała, że marzy o powiększeniu rodziny.

Odliczamy dni❤️ #bardzo #blisko #cantwait  #soon #maksymilian# czekamynaciebie  👶🏼 - pisał Rafał Maślak, pokazując zdjęcia ciężarnej żony.

O tym, że Rafał i Kamila zostaną rodzicami wiadomo było już od świąt Bożego Narodzenia. Wtedy para ogłosiła radosną nowinę. Natomiast w dniu 30. urodzin Rafała Maślaka, Mister Polski ogłosił, że spodziewa się narodzin syna. Teraz po raz pierwszy go pokazał!

Rafal Maślak pokazał swojego synka

Rafał Maślak wzorem innych gwiazd ogłosił narodziny synka, pokazując zaledwie jego rączkę. Model napisał niewiele, ale jego słowa poruszają!

Witaj synku. Kocham Cię❤️ 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Witaj synku. Kocham Cię❤️

Post udostępniony przez Rafał Maślak (@rafalmaslak)

 

Teraz Rafał Maślak zdecydował się pokazać swojego synka. Na Instastories opublikował bardzo krótkie nagranie, na którym widać, jak Maksymilian leży na brzuchu Rafała, a model czule gładzi swojego synka po główce. To naprawdę rozczulający widok!

Rafał Maślak pokazał synka
Instagram

 

Przypomnijmy, że Rafał Maślak i Kamila wzięli ślub 14 sierpnia 2018 roku. Para pobrała się w historycznym pałacu za Warszawą. Na ceremonii pojawiło się 200 gości, wśród których bawili się m.in. Antoni Królikowski, Julia Wieniawa, Marcelina Zawadzka czy Macademian Girl. Rafał i Kamila poznali się na planie teledysku disco polo. Nie każdy wie, że relacja pary była dość burzliwa - 2 lata temu podczas walentynek Rafał i Kamila rozstali się! 

Wszyscy pocieszają mnie po rozstaniu mówiąc, że jest wiele rybek w oceanie, ale co z tego, kiedy Ona jest moim oceanem…Co w takiej sytuacji zrobić? Zjeść każdą wyłowioną rybkę, czy zrobić wszystko, aby zawrócić ocean? Najgorsze Walentynki ever – napisał wtedy Maślak na swoim Facebooku.

Na szczęście kryzys w związku Rafała i Kamili nie trwał długo, a ich historia ma prawdziwy happy end. 

 

Rafał Maślak w dniu swoich 30. urodzin wyjawił, że spodziewa się narodzin syna!

Rafał Maślak, Kamila Maślak
Instagram

Rafał i Kamila zostali rodzicami!

Rafał Maślak, Kamila Maślak
Instagram

Zobacz także: Wiemy, jakie imię Rafał Maślak wybrał dla swojego syna. Tradycyjne czy nowoczesne?

Więcej na temat Rafał Maślak
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51