W "Ranczo" Marta Mazurek wcielała się w serialową Julię Wargacz, której miłosną historią z Szymkiem Solejukiem żyły niemal całe Wilkowyje. Zakazane uczucie jeszcze bardziej podzieliło zwaśnione rodziny. Jak dziś wygląda serialowa córka Wargaczów?

Reklama

"Ranczo": jak dziś wygląda córka Wargaczów?

Mimo że od emisji ostatniego odcinka "Ranczo" minęło już sześć lat, sympatycy kultowego serialu TVP z rozrzewnieniem wspominają bohaterów produkcji, którzy w sielskich Wilkowyjach zmagali się z rodzinnymi dramatami, miłosnymi uniesieniami i zabawnymi potyczkami księdza proboszcza Piotra Kozioła i jego brata bliźniaka - wójta Pawła Kozioła, granych przez Cezarego Żaka. Ogromne emocje budził także wątek miłosny Szymka Solejuka i Julii Wargacz, których klany szczerze się nienawidziły.

Jak dziś wygląda wcielająca się w córkę Wargaczów Marta Mazurek? Wbrew pozorom kariera Marty Mazurek nie zakończyła się na serialu "Ranczo", a wręcz przeciwnie! Po zakończeniu emisji hitu TVP nabrała ogromnego rozpędu. Marta Mazurek zagrała w wielu produkcjach m.in. w "Córkach Dancingu", "Niewinnych", czy "Wojennych dziewczynach".

Zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, jak dziś wygląda!

Zobacz także: QUIZ! Co jeszcze pamiętasz z "Rancza"? Sprawdzian tylko dla wiernych fanów

Zobacz także
Reklama

Przypominamy, że obecnie "Ranczo" możecie oglądać na platformie Netflix.

Mat. prasowe TVP
Reklama
Reklama
Reklama