Rafał Trzaskowski z żoną

Rafał Trzaskowski i jego żona pokazali zdjęcia ze swojego ślubu! "18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie"

Rafał Trzaskowski z żoną

Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowski świętowali wczoraj 18. rocznicę ślubu! Na ich oficjalnych kontach na Instagramie pojawiły się wyjątkowe zdjęcie ze ślubu. Jak prezentowali się podczas tak ważnego wydarzenia? Zobaczcie! 

Trzaskowscy świętują rocznicę ślubu!

Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowska są małżeństwem od 2002 roku. Para poznała się podczas studiów w Kolegium Europejskim w Natolinie. Pięć lat później byli już małżeństwem. Mają dwoje dzieci - 16-letnią Aleksandrę oraz 11-letniego Stanisława. W 18. rocznicę ślubu kandydat na urząd prezydenta RP napisał na Instagramie:

Dokładnie 18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, a potem było już tylko lepiej!😊 Dziękuję za wszystko, @gosia.trzaskowska!❤️

Z kolei Małgorzata Trzaskowska dodała:

18 wspólnych wyjątkowych lat – jeszcze dwa i będzie porcelanowa!

Oboje pokazali zdjęcia ze swojego ślubu!

Rafał Trzaskowski z żoną

 

Rafał Trzaskowski z żoną

Kim jest żona Rafała Trzaskowskiego, Małgorzata Trzaskowska?

To absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie. W latach 2007-2019 pracowała w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy. Pochodzi ze Śląska, od lat wspiera męża w kampanii i pracy. Jak pisze na swoim Instagramie, który założyła niedawno:

Zaangażowana społecznie, zwłaszcza w prawa kobiet, edukację i wyrównywanie szans.

Chcielibyście, aby to ona została Pierwszą Damą?

Rafał Trzaskowski z żoną

 

Więcej na temat Rafał Trzaskowski
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22