Quebo kim jest chłopak Natalii Szroeder Quebo kim jest chłopak Natalii Szroeder Quebo kim jest chłopak Natalii Szroeder, razem na meczu Quebo kim jest chłopak Natalii Szroeder Quebo kim jest chłopak Natalii Szroeder jak wygladał kiedyś
Quebo kim jest chłopak Natalii Szroeder
Instagram
1/5
Quebo kim jest chłopak Natalii Szroeder
Instagram

 

Media huczą, że raper Quebonafide "Quebo" to nowy chłopak Natalii Szroeder. Kim jest? Ma 28 lat i tak naprawdę nazywa się  Kuba Grabowski, pochodzi z Ciechanowa, a na swoim koncie ma dwa solowe albumy.

W 2015 roku zadebiutował albumem "Ezoteryka", który okazał się wielkim sukcesem i sprzedał się w liczbie 30 tys. egzemplarzy, zdobywając tytuł platynowej płyty. W czerwcu 2017 roku do sklepów weszła kolejna płyta Quebo - "Egzotyka", i sprzedała w liczbie 60 tys. egzemplarzy. Była to najlepiej sprzedający się album w 2017 roku. 

Za kilka dni, bo już 13 kwietnia 2018 odbędzie się premiera kolejnego albumu artysty - "SOMA 0,5 mg", który Quebonafide nagrał w duecie z Taco Hemingway'em - raperzy wspólny projekt nazwali Taconafide. 

 

4 kwietnia na kanale Taco ukazał się singiel pt. „Metallica 808”.

 

 

A jak z życiem prywatnym rapera? Do tej pory był związany przez siedem lat z jedną dziewczyną - Roksaną... Teraz, kiedy Natalia Szroeder też wydaje płytę, pokazały się ich wspólne zdjecia - widać na nich jak raper trzyma dłoń na ramieniu Natalii. 

 

Zobacz: Natalia Szroeder ma nowego chłopaka! To kontrowersyjny raper! Zobacz ich wspólne ZDJĘCIE

2/5
Quebo kim jest chłopak Natalii Szroeder
Instagram

 

Quebonafide przez siedem lat był związany z Roksaną, dla której nagrywał takie piosenki jak „Love” i „Bogini”. Wspólnie nagrali dość erotyczny teledysk.

 

Jednak w marcu media obiegła informacja, że raper zakończył związek ze swoją dziewczyną. Kilka dni potem pojawiły się spekulacje, że spotka się z Natalią Szroeder. Jak dotąd żadne z nich nie potwierdziło, ani nie zdementowało tych plotek.

Za to brat Natalii wstawił zdjęcie - w trójkę na meczu...
 

3/5
Quebo kim jest chłopak Natalii Szroeder, razem na meczu
Facebook Beka z rapsów

 

Brat Natalii opublikował zdjęcie z siostrą i raperem Quebonafide. Wspólnie wybrali się na mecz Polska-Nigeria. To związek czy może po prostu przyjaźń?

4/5
Quebo kim jest chłopak Natalii Szroeder
Instagram

 

Natalia i Quebonafide mają spotykać się od około miesiąca. Dlaczego wzbudzają taką ciekawość? Bo wizerunek rapera jest kolorowy i kontrowersyjny, a piosenkarka prezentuje grzeczny i słodki image. Czyżbyśmy mieli w końcu polskich "Piękną i Bestię"?

5/5
Quebo kim jest chłopak Natalii Szroeder jak wygladał kiedyś
Facebook Beka z rapsów

 

Niedawno fanpejdż "Beka z rapsów" doszukał się starych zdjęć teraz ostrego rapera z czasów gdy ten studiował filozofię i socjologię. Znalazł też  fotkę Taco z czasów studiów...

Więcej na temat Natalia Szroeder Quebonafide