Przyjaciółki, Zuza, Inga Przyjaciółki, Zuza, Inga Przyjaciółki, Zuza, Anita Sokołowska Przyjaciółki 11. sezon Przyjaciółki 11. sezon
Przyjaciółki, Zuza, Inga
Mat. prasowe/Facebook
O nie! Trudno w to uwierzyć!
1/5
Przyjaciółki, Zuza, Inga
Mat. prasowe/Facebook

Przed nami 2. odcinek 11. sezonu "Przyjaciółek". Na razie oficjalnie wciąż nie dowiedzieliśmy się, kto jest ojcem dziecka Zuzy (Anita Sokołowska). Temat ten bardzo stresuje serialową bohaterkę, która wciąż bije się z myślami i chce wyznać Jankowi (Marek Bukowski) prawdę. Teraz okazuje się, że w najbliższych odcinkach Zuza zacznie podejrzewać, że jest w drugiej ciąży! Janek będzie w siódmym niebie, ale jego radość nie potrwa długo.... Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Szokujące zdarzenia w kolejnych odcinkach serialu "Przyjaciółki"! Będzie coraz goręcej!

2/5
Przyjaciółki, Zuza, Inga
Facebook

Zuza i Janek nie mogą liczyć na spokój. Jak informuje "Świat seriali", w najbliższym czasie tę serialową parę czeka wiele dramatycznych przeżyć - najpierw umrze mama Jaśka. Zuza znajdzie ją martwą na podłodze. W tym czasie Janek wyzna Zuzie, że znalazł wyniki badań genetycznych!

 

Zobacz: Jak uważnie oglądałaś 1. odcinek 11. sezonu "Przyjaciółek"? Sprawdź swoją wiedzę! QUIZ

3/5
Przyjaciółki, Zuza, Anita Sokołowska
Instagram

"Świat seriali" informuje", że Janek będzie przekonany, że jest ojcem Grzesia - tak zrozumiał wyniki badań. Niestety, okaże się, że błędnie! Tymczasem Zuza myśli, że jest w drugiej ciąży - ma bowiem typowe zachcianki

 

Zobacz: Którą "Przyjaciółką" jest twoja... przyjaciółka?! Zrób nasz psychotest i poznaj prawdę!

4/5
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

Jak można się jednak spodziewać, prawda szybko wyjdzie na jaw! Janek ulegnie wypadkowi na korcie, a w trakcie badań w szpitalu okaże się, że... od urodzenia jest bezpłodny!

 

Zobacz: Naprawdę trudny quiz z "Przyjaciółek"! Sprawdź, jak uważnie oglądałeś wszystkie sezony!

5/5
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

Niestety, oznacza to tylko jedno - Marek (Radosław Pazura) jest ojcem Grzesia! Czy wobec tego Zuza i Janek rozstaną się?

 

Zobacz: Którą parę z "Przyjaciółek" tworzysz ze swoim facetem? Zrób psychotest i przekonaj się, jak wygląda wasz związek ;)

Więcej na temat Przyjaciółki