Zuza Zuza Zuza Zuza, Przyjaciółki, Anita Sokołowska Zuza, Przyjaciółki, Anita Sokołowska
Zuza
Mat. prasowe
Niepokojące słowa gwiazdy!
1/5
Zuza
Mat. prasowe

12. sezon "Przyjaciółek" z pewnością wyciśnie z widzów niejedną łzę. Już wiadomo bowiem, że los ciężko doświadczy wszystkie bohaterki: Ingę (Małgorzata Socha), Zuzę (Anita Sokołowska), Ankę (Magda Stużyńska) i Patrycję (Joanna Liszowska). Nie jest także żadną tajemnicą, że to Zuza zostanie najciężej doświadczona. Już w kolejnym odcinku serialowa bohaterka wyczuje guza w piersi. Wiadomo, że szybko pozna diagnozę: to rak. Zuza jest obciążona genetycznie - jej mama walczyła z rakiem piersi. Czy Zuza przeżyje? Anita Sokołowska zdradziła niepokojące szczegóły... Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Elegancki styl Zuzy, boho Ingi, casualowy Anki, a może glamour Dorotki? Którym stylem z "Przyjaciółek" powinnaś się inspirować? Zrób nasz PSYCHOTEST

2/5
Zuza
Mat. prasowe

Wiemy już, że Zuza stoczy zaciekłą walkę z rakiem. Ma w końcu dla kogo żyć - planuje ślub z Jaśkiem, ma dwóch synków. Ale czy uda jej się wygrać z chorobą? Niestety, nie jest to pewne. Anita Sokołowska, która wciela się w postać Zuzy zdradziła w rozmowie z anywhere.pl, że martwi się o swoją przyszłość! Co powiedziała?

 

Zobacz: TEGO Inga się nie spodziewała! Co zrobił Paweł na rozmowie o pracę? Sprawdźcie swoją wiedzę z 2. odcinka "Przyjaciółek"!

 

3/5
Zuza
Mat. prasowe

Anita Sokołowska przyznała otwarcie:

 

Chciałam ci właśnie powiedzieć, że to w ogóle nie jest tak, bo dzisiaj gdybyś mnie zapytała, czy boję się o przyszłość, to bym powiedziała, że absolutnie tak. W ogóle myślę, że to jest okrutny zawód, a zwłaszcza w Polsce.(...) Wiesz, skończę serial „Przyjaciółki” i tak naprawdę nie wiem, ile będę musiała odsiedzieć na ławce rezerwowej i czy ktoś mi zaproponuje rolę.

 

Zobacz: Zuza nie chce jednak wziąć ślubu z Jaśkiem? Patrycja pokłóci się z teściową, a Anka pomoże Pawłowi szukać pracy! Co jeszcze w "Przyjaciółkach"? 

4/5
Zuza, Przyjaciółki, Anita Sokołowska
Instagram

Mamy jednak nadzieję, że to szybko nie nastąpi i Anita Sokołowska nie skończy pracy na planie serialu. "Przyjaciółki" bez Zuzy to nie to samo!

Zobacz: Zuza i Janek wezmą szybki ślub? Czy Dorota wyszła za mąż dla pieniędzy? Zobaczcie zwiastun 136. odcinka Przyjaciółek!