Przyjaciółki Zuza Anka, Paweł, Magda Stużyńska, Bartek Kasprzykowski Dorotka, Agnieszka Sienkiewicz Inga, Patrycja
Przyjaciółki
Mat. prasowe
1/5
Przyjaciółki
Mat. prasowe

Przed nami 136. odcinek "Przyjaciółek"! Poznamy dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska). W najnowszym odcinku Stefa będzie namawiać Zuzę, by wzięła szybki ślub z Jaśkiem. Tymczasem Anka będzie miała coraz więcej problemów z Pawłem. Będzie próbowała znaleźć mu pracę, by przestał siedzieć w domu i sięgać po alkohol. W końcu uda jej się namówić męża na spotkanie w sprawie pracy z jej kolegą. Co z tego wyniknie? Dowiemy się o 21.10 w Polsacie, a teraz przeczytajcie na kolejnych stronach galerii, co jeszcze wydarzy się w "Przyjaciółkach"!

Zobacz: Zuza i Janek wezmą szybki ślub? Czy Dorota wyszła za mąż dla pieniędzy? Zobaczcie zwiastun 136. odcinka Przyjaciółek!

2/5
Zuza
Mat. prasowe

Zapracowana Zuza jak zwykle będzie skupiona na pracy. Najwyraźniej jednak Jaśkowi zależy na ślubie, ale Zuzę czeka ciężki czas w pracy i dużo nowych wyzwań. Czyżby jednak Zuza szukała wymówek i nie chciała wziąć ślubu z Jaśkiem? 

 

- Teraz chcesz brać ślub, tak? Kiedy ja mam rozliczenie kwartalne? - powie Jaśkowi.

 

Zobacz: Pijany Paweł w aucie z wnukiem, a Jasiek i Stefa martwią się o zdrowie Zuzy! Wiemy, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "Przyjaciółek"

3/5
Anka, Paweł, Magda Stużyńska, Bartek Kasprzykowski
Mat. prasowe

Anka umówi Pawła na rozmowę o pracę. Okaże się, że proponowana posada to windykator. Czy Paweł zdecyduje się przyjąć pracę?

Zobacz: Anita Sokołowska pokazała zdjęcie z planu "Przyjaciółek". Spójrzcie na suknię ślubną serialowej Zuzy!

4/5
Dorotka, Agnieszka Sienkiewicz
Mat. prasowe

Inga zarzuci Dorotce, że wyszłą za mąż za Eryka wyłącznie ze względu na pieniądze! Dorotka wyjaśni Indze, co sądzi o takim podejściu!

Zobacz: Zuza będzie miała problemy, które zrozumie każda matka! Zobaczcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "Przyjaciółek"!

Więcej na temat Przyjaciółki