Paweł, Anka
Facebook
Anka została wdową?
1/5
Paweł, Anka
Facebook

Za nami 145. odcinek "Przyjaciółek", który zakończył się szokującą sceną. Do domu Anki (Magda Stużyńska) przyszli policjanci, który oznajmili, że jej mąż nie żyje. Początkowo mogło się wydawać, że to tylko pomyłka - w końcu Paweł (Bartek Kasprzykowski) ostatnio nadużywa alkoholu, nie mieszka w domu i podczas jednej ze swoich libacji mógł zgubić dokumenty, które następnie zostały odnalezione przy obcym denacie. Teraz jednak najnowszy wpis na Instagramie aktora każe nam spojrzeć na sprawę z zupełnie innej strony! Czyżby Paweł naprawdę zmarł? Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii. 

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Oglądałaś 145. odcinek "Przyjaciółek"? Sprawdź swoją wiedzę! QUIZ

2/5
Paweł
Facebook

Czy to możliwe, że Paweł naprawdę nie żyje? Wydawało się to mało prawdopodobne, przecież Bartek Kasprzykowski pokazywał zdjęcia z planu z 13. sezonu "Przyjaciółek'. Wszyscy fani mogli być więc pewni, że Paweł Strzelecki pojawi się w nowych odcinkach. Najnowszy wpis aktora jednak budzi niepokój!

 

Zobacz: Kolejna ciąża w "Przyjaciółkach"?! Sprawdźcie, co wydarzy się w nowym odcinku serialu!

3/5
Paweł, Bartek Kasprzykowski
Instagram

Bartek Kasprzykowski zasugerował na Instagramie, że Paweł Strzelecki... pojawi się tylko we wspomnieniach Anki w 13. sezonie! 

 

Selfie Pawła Strzeleckiego w windzie do nieba? Jak myślicie, gdzie trafił po śmierci? Każda historia ma swój koniec... a czasem to początek czegoś nowego?... może wróci we wspomnieniach Anki @magdalenastuzynska ? Jak myślicie? - napisał aktor.

 

Zobacz: Zuza i Jasiek przygotowują się do ślubu, a Anka będzie mieć romans?! Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"! 

4/5
Paweł, Anka
Facebook

Ciężko sobie wyobrazić 13. sezon bez Pawła! Mimo że mąż Anki daje się jej we znaki nieustannie, to jednak na oglądanie perypetii tej dwójki czeka tysiące widzów "Przyjaciółek"! Fani serialu wciąż mają nadzieję, że śmierć Pawła to tylko pomyłka.

 

Zaszła pomyłka. Na pewno jego podobny kumpel od picia miał jego dowód przy sobie ;)

 

Eee pewnie to ten dyrektorek nie zyje ale znalezli przy nim jakies dokumenty Pawla..a sam Pawel dzieki temu otrzezwieje;)

 

Pewnie sprzedał samochód a w nim były dokumenty. Kupujący mial wypadek _zginoł a z dokumentów w aucie wynika że to Paweł. .. innej opcji nie biorę pod uwagę 👌😉 Paweł najlepszy jest 😊😊😊 - piszą fani w komentarzach.

 

Zobacz: Ta kobieta zniszczy związek Zuzy i Jaśka?! Szykuje się gorący romans w 13. sezonie "Przyjaciółek"! 

5/5
Paweł, Anka
Facebook

A wy jak myślicie? Czy Paweł naprawdę nie żyje?

 

Zobacz: Oglądałaś 144. odcinek "Przyjaciółek"? Sprawdź, czy uważnie! Zrób nasz QUIZ

Więcej na temat Przyjaciółki