Zuza, Przyjaciółki Zuza w Przyjaciółkach - co w 4. odcinku? Zuza, Przyjaciółki Anka, Paweł, Julka, Przyjaciółki Inga, Przyjaciółki
Zuza, Przyjaciółki
Mat. prasowe
1/5
Zuza, Przyjaciółki
Mat. prasowe

Już 6 września na antenie Polsatu zostanie wyemitowany 1. (czyli 135.) odcinek 12. sezonu "Przyjaciółek". Wiemy już jednak, że będzie można go zobaczyć dużo wcześniej. Każdy miłośnik czterech przyjaciółek Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska) z pewnością czeka z wielką niecierpliwością na kolejne odcinki, by poznać dalsze losy bohaterek. Teraz dzięki nam możecie dowiedzieć się już teraz, co wydarzy się w 136. odcinku. Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii. 

Zobacz: Wielkie zmiany w życiu Strzeleckich w "Przyjaciółkach". Nie uwierzysz, co ich czeka!

2/5
Zuza w Przyjaciółkach - co w 4. odcinku?

Podejrzewamy, że wielu mamom bliski będzie wątek Zuzy, która po długim urlopie macierzyńskim (najpierw urodziła syna Grzesia, a potem zaszła w ciążę z kolejnym synem, tym razem z Jaśkiem!), powróci do pracy. Znacie Zuzę i możecie domyślać się, że nie będzie chciała być specjalnie traktowana. Mimo tego jednak, w 136. odcinku zauważy, że ciężko jest jej pogodzić życie osobiste z zawodowym. Każda mama to zrozumie!

Zobacz: Znamy płeć i imię drugiego dziecka Zuzy z "Przyjaciółek"!

3/5
Zuza, Przyjaciółki
Facebook

Tymczasem jednak Stefa będzie namawiać Zuzę na ślub z Jaśkiem. Mimo że para zaręczyła się ze sobą i powitała na świecie kolejne dziecko, na razie nie myślała o małżeństwie. Niedługo to się zmieni...

Zobacz: Ślub, drugie dziecko i śmiertelna choroba - co wydarzy się w życiu Zuzy z "Przyjaciółek"?!

4/5
Anka, Paweł, Julka, Przyjaciółki
Instagram

U Anki też nie będzie kolorowo. Strzelecka będzie próbowała wyciągnąć Pawła z kryzysu. Jej mąż stracił pracę, więc Anka umówi go na rozmowę kwalifikacyjną u swojego kolegi. Paweł odrzuci tę propozycję. W domu Strzeleckich kłótnie znów staną się codziennością.

Zobacz: Kryzys w związku Anki i Pawła, ciężkie chwile w życiu Ingi. Wiemy, co wydarzy się w 1. odcinku 12. sezonu "Przyjaciółek"!

5/5
Inga, Przyjaciółki
Facebook

Inga nie będzie mogła przestać kompulsywnie się objadać. Nie będzie miała ochoty również szukać nowej pracy. Przyjaciółki będę próbowały ją wspierać i namawiać do zmiany. Czy to się uda? Przekonamy się już niedługo! Będziecie oglądać?

Zobacz: "Jak można się tak zapuścić?!" Ups, jedna z "Przyjaciółek" mocno się zaokrągliła!

Więcej na temat Przyjaciółki