Przyjaciółki grupowe zdjęcie Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki grupowe zdjęcie Przyjaciółki
Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Mat. prasowe
1/5
Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Mat. prasowe

Wszyscy fani serialu "Przyjaciółki" z niecierpliwością czekają na 1. (a właściwie 135.) odcinek 12. sezonu, którego premiera odbędzie się w czwartek, 6 września. Teraz okazuje się jednak, że nie trzeba aż tak długo czekać, żeby zobaczyć dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Anki (Magda Stużyńska). Mamy dla was wyjątkową wiadomość i wiemy, że dla niektórych to najważniejszych news dnia!

 

Otóż, 1. odcinek 12. sezonu będziecie mogli zobaczyć znacznie wcześniej. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, gdzie i kiedy będzie można oglądać "Przyjaciółki"!

 

Zobacz: Socha: "Ostatni dzień zdjęć do Przyjaciółek" To już koniec serialu?

2/5
Przyjaciółki
Instagram

Właśnie na jaw wyszło, że 1. odcinek 12. sezonu "Przyjaciółek" będzie można oglądać online w serwisie IPLA już od czwartku, 30 sierpnia! To aż tydzień wcześniej od oficjalnej premiery w telewizji. Dzięki temu znacznie wcześniej będzie można się dowiedzieć m.in. co Wika (Roma Gąsiorowska) zrobiła Pawłowi (Bartek Kasprzykowski) w finałowym odcinku 11. sezonu! 

Zobacz: "Przyjaciółki": Mamy zwiastun ostatniego odcinka! Wika wyzna Indze, że zrobiła coś strasznego! Co z Patrycją i Wiktorem?

Przyjaciółki
Facebook

3/5
Przyjaciółki

 

Przypomnijmy, że w 135. odcinku zobaczymy wydarzenia w "Przyjaciółkach", mające miejsce aż 1,5 roku po tych, które mogliśmy zobaczyć w 11. sezonie. W życiu każdej z bohaterki bardzo wiele się zmieniło. Inga straciła pracę i żyje z alimentów, Zuza wróciła do Jaśka i urodziła mu drugiego syna, Patrycja rozstała się z Wiktorem, a Anka zmieniła pracę i została babcią!  

 

Zobacz: Ślub, drugie dziecko i śmiertelna choroba - co wydarzy się w życiu Zuzy z "Przyjaciółek"?!

 

4/5
Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Mat. prasowe

Możemy być pewni, że 12. sezon podniesie wszystkim widzom ciśnienie! Już wiadomo, że Zuza ciężko zachoruje i będzi walczyć o życie. Podejrzewamy, że to będzie najbardziej wstrząsajacy wątek!

Zobacz: Anita Sokołowska opowiedziała o chorobie swojej bohaterki w "Przyjaciółkach"!

5/5
Przyjaciółki
Facebook

Będziecie oglądać 12. sezon "Przyjaciółek"?

Zobacz: Jak dobrze znasz bohaterów serialu "Przyjaciółki"? Rozpoznaj ich po krótkich opisach!

Więcej na temat Przyjaciółki