Przyjaciółki, Paweł, Julka Przyjaciółki, Julka Przyjaciółki, Julka Przyjaciółki, Paweł, Julka, Ank
1/5

Już 6 września na ekrany Polsatu wraca kultowy serial "Przyjaciółki"! Przed nami 12. sezon, który bez wątpienia będzie obfitował w wiele dramatycznych wydarzeń, ale i wzruszających czy zabawnych. Nie zabraknie również nieoczekiwanych zwrotów akcji, które z pewnością zrobią wrażenie na widzach. Wiadomo już, że 12. sezon będzie przedstawiał losy "Przyjaciółek" aż 1,5 roku później od tych, ktore zostały zaprezentowane w finałowej scenie 11. sezonu. Wiemy również, że wszystkie przyjaciółki przeżyją ogromne zmiany. Sprawdźcie, co czeka rodzinę Strzeleckich. Będziecie zaskoczeni! 

 

Zobacz: To naprawdę koniec! Patrycja rozwiedzie się z Wiktorem w 12. sezonie "Przyjaciółek"!

2/5
Przyjaciółki, Paweł, Julka
Instagram

Każdy fan "Przyjaciółek" z pewnością doskonale pamięta ostatni odcinek 11. sezonu. To właśnie wtedy Anka  (Magda Stużyńska) sięgnęła po alkohol, a Wika (Roma Gąsiorowska) powiedziała Indze (Małgorzata Socha), że zrobiła coś strasznego, a dobrze wszyscy wiemy, że wcześniej spotkała się z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), mężem Anki. Wszyscy podejrzewali, że to właśnie jemu Wika coś zrobiła. Możecie mieć jednak pewność, że Paweł w 12. sezonie żyje i ma się... no, może nie do końca dobrze, bo straci pracę i zacznie sięgać po alkohol! To jednak nie koniec zmian w życiu rodziny Strzeleckich.

Zobacz: "Przyjaciółki" pobiły zabawny rekord! Nigdy nie zgadniesz, co zdradziła nam Anita Sokołowska

3/5
Przyjaciółki, Julka
Instagram

Bez wątpienia najwięcej zmienią losy Julki (Nicole Bogdanowicz), która... urodzi dziecko! Przypomnijmy, że po rozwodzie z Czarkiem Julka w 11. sezonie zaczęła spotykać się z Rafałem Zalewskim, straszym od niej wykładowcą na uczelni. Ich związek próbowała zniszczyć Kaja (Dominika Kryszczyńska), córka Wiki. Nie wiadomo, czy relacja Julki i Rafała przetrwała, i czy to właśnie z nim Julka ma dziecko!

Zobacz: Socha: "Ostatni dzień zdjęć do Przyjaciółek" To już koniec serialu?

4/5
Przyjaciółki, Julka
Instagram

Pewne jest jednak, że Julka nie chciała urodzić dziecka! Zobaczcie tę scenę w zwiastunie 12. sezonu:

 

Zobacz też: Ślub, drugie dziecko i śmiertelna choroba - co wydarzy się w życiu Zuzy z "Przyjaciółek"?!

 

 

5/5
Przyjaciółki, Paweł, Julka, Ank
Instagram

Wiemy również, że dziecko Julki to chłopiec o imieniu Oliwer. Czekacie na 12. sezon?

 

Zobacz: Jak dobrze znasz aktorki, które grają w "Przyjaciółkach"? Zrób nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę!

Więcej na temat Przyjaciółki