Cameron Boyce nie żyje
Instagram

Znamy przyczynę śmierci Camerona Boyce'a! Rodzina wydała oświadczenie

Cameron Boyce nie żyje
Instagram

W weekend świat obiegła wiadomość o nagłej śmierci 20-letniego Camerona Boyce'a. Szokującą informację przekazała rodzina aktora znanego z produkcji Disneya. Wtedy jednak nie podano przyczyny śmierci gwiazdora, ale poinformowano jedynie, że śmierć nastąpiła na skutek długotrwałej choroby.

Z głębokim żalem informujemy, że dziś rano straciliśmy Camerona. Zmarł we śnie z powodu ataku, który był rezultatem jego stanu zdrowia. Świat został teraz niewątpliwie pozbawiony jednego z najjaśniejszych świateł, ale jego duch będzie żył dzięki dobroci oraz współczuciu wszystkich, którzy go znali i kochali. - poinformowała rodzina 20-latka.

Teraz najbliżsi zdecydowali się ujawnić prawdziwe przyczyny śmierci Camerona Boyce'a. Na co zmarł gwiazdor Disneya?

Przyczyna śmierci Camerona Boyce'a

Podczas wywiadu w stacji „ABC News” rodzina Camerona Boyce'a zdecydowała się wyjawić przyczynę jego śmierci i jednocześnie zdradzili, na co chorował aktor:

Tragiczna śmierć była spowodowana atakiem będącym wynikiem jego choroby, mianowicie padaczki. Wciąż próbujemy przejść przez ten niezwykle trudny czas i nadal prosimy o uszanowanie prywatności, aby rodzina i wszyscy, którzy go znali i kochali, mogli poczynić przygotowania do pogrzebu, który sam w sobie jest bardzo bolesny - powiedziała rodzina Camerona w oficjalnym oświadczeniu.

W ten sposób wszelkie plotki dotyczące tajemniczej śmierci młodego aktora zostały ucięte, ale fani nadal opłakują swojego idola i nie mogą uwierzyć, że odszedł w tak młodym wieku.

Kim był Cameron Boyce?

20-letni Cameron Boyce'a zmarł we śnie 7 lipca 2019 roku. Ogromną popularność zawdzięczał roli Luke'a Rossa w serialu "Jessie".  Gwiazdora mogliśmy oglądać też w  m.in w produkcjach "Taniec rządzi" oraz "Liv Maddie". W ostatnim wywiadzie, udzielonym w maju portalowi "Haute Living" podkreślał, jak ważne jest dla niego pomaganie innym i zdradził, kto był dla niego największą inspiracją.

Zobacz takżeOstatni wywiad Camerona Boyce'a przed śmiercią! Poruszające słowa młodej gwiazdy Disneya...

Cameron Boyce

Cameron Boyce z tatą

cameron Boyce z tatą
instagram

 

Więcej na temat choroby gwiazd
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47