Książę Harry i Meghan Markle podczas oficjalnej podróży
East News

Księżna i książę Sussex oficjalnie opuścili już Pałac Kensington, gdzie od ślubu mieszkali razem z Kate i Williamem. Para przeniosła się do nowego domu w Windsorze, Frogmore Cottage. To dość duże przedsięwzięcie, biorąc pod uwagę, że już za kilka tygodni Meghan może urodzić!

Wszystko wskazuje na to, że pierwsze dziecko książęcej pary przyjdzie na świat w kwietniu. Markle bardzo zależało na przeprowadzce jeszcze przed porodem, aby w spokoju i z dala od kamer cieszyć się rodzicielstwem.

Zobacz takżeKsiążę Harry i Meghan Markle mają swój własny profil na Instagramie! Jak przekonali królową?

1/4
Meghan Markle i książę Harry tuż po ogłoszeniu swoich zaręczyn
East News

Jak podaje magazyn „Hallo”, szef królewskiej kuchni Darren McGrady zdradził, że Frogmore Cottage daje dużo więcej prywatności niż Pałac Kensington. Rodzina królewska może poczuć się tam swobodniej. Nawet królowa pozwala sobie na odrobinę luzu - wkłada kalosze i spaceruje po parku z psami.

2/4
Meghan Markle i książę Harry w Maroku
East News

Nowy dom Harry'ego i Meghan przeszedł gruntowny remont i został przygotowany nie tylko dla pary, ale również dla ich dziecka. Jak donosi magazyn, książęca para wynajęła projektantkę wnętrz z prestiżowego biura Soho House, Vicky Charles, aby dostosowała dla nich posiadłość.

 

3/4

Obecnie w rezydencji najwięcej czasu spędza Meghan, która jest już na urlopie macierzyńskim i odpoczywa przed porodem. Tymczasem Harry stale wyjeżdża do Londynu, aby pełnić swoje obowiązki. Przeniósł się już do nowego biura, które jest w Pałacu Buckingham, a nie tak jak dotychczas w pałacu Kensington.

4/4
Księżna Meghan i książę Harry
East News

Przeprowadzka nastąpiła na początku kwietnia, to wtedy powstało też oddzielne konto na Instagramie dla księżnej i księcia Sussex. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze przed porodem Meghan nastąpił oficjalny podział na dwie odrębne rodziny, które do tej pory razem mieszkały, pracowały i dzieliły wspólne konto w mediach społecznościowych.

Zobacz takżeTylko jedna osoba będzie przy porodzie Meghan Markle! To nie Harry!

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle