Meghan Markle, książę Harry
East News
1/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Nie jest żadną tajemnicą, że Meghan Markle i książę Harry wyprowadzają się z Pałacu Kensington. Wielka przeprowadzka ma się odbyć już niedługo, bo para chce zdążyć przed narodzinami dziecka. Nie będzie to proste zadanie, ponieważ - jak informuje "The Sun" - dom, w którym Meghan i Harry zamieszkają musi przejść gruntowny remont. To z pewnością trochę potrawa.

 

Tymczasem Pałac Kensington wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie. 

Książę i Księżna przeniosą się do Frogmore Cottage w Windsor Estate na początku przyszłego roku, przygotowując się do przybycia ich pierwszego dziecka.

Gdzie dokładnie zamieszkają Meghan i Harry? Zobaczcie zdjęcia na kolejnych stronach galerii. Gwarantujemy - będziecie w szoku!

 

Zobacz: Meghan i Harry nie chcą mieszkać obok Williama i Kate! Gdzie się przeprowadzą? Wiemy!

2/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Wszyscy sądzą, że nowy dom Meghan i księcia Harry'ego jest pięknym pałacem. Nic bardziej mylnego! W tym wypadku zachodzi spora pomyłka, ponieważ wszyscy mają na myśli Frogmore House, na którego terenie znajduje się Frogmore Cottage, czyli właściwy dom książęcej pary.

 

 

Zobacz: Meghan Markle i księżna Kate postawiły na niemal identyczną stylizację! Która z nich wypadła lepiej? GŁOSUJ

3/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Frogmore House faktycznie może robić wrażenie. To właśnie ten pałac może poszczycić się prywatnym ogrodem o powierzchni 33 akrów i własnym jeziorem. Na tym terenie odbyło się przyjęcie weselne Meghan i Harry'ego oraz ich sesja poślubna, dlatego mają wyjątkowy sentyment do tego miejsca.

 

 

Zobacz: Konflikt między Meghan Markle i księżną Kate sięgnął zenitu! Żona Harry'ego powiedziała dość i...

4/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

Frogmore Cottage, w którym zamieszka para, znajduje się na terenie Frogmore House i do tej pory był wykorzystywany jako dom... dla służby! Frogmore Cottage jest prezentem dla pary od królowej Elżbiety II. 

 

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry już wybrali imię dla dziecka? Książę Karol zdradził wszystko!

5/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

Dlaczego Meghan i Harry wprowadzają się z Londynu? Wiele mówi się o tym, że Harry nie chce mieszkać pod jednym dachem z bratem, z którym ostatnio ma konflikt. Oficjalny powód jest jednak taki, że Harry i Meghan pragną spokoju dla siebie i dziecka, dlatego nie chcą żyć w mieście, w którym na każdym kroku śledzą ich paparazzi. 

 

Ich nowy dom wygląda TAK. Ciężko uwierzyć, prawda?

 

Frogmore Cottage zostanie wyremontowany. 

 

Potrzeba dużych prac budowlanych, by przekształcić go w luksusowy dom dla rodziny z 10 sypialniami, pokojem dla dziecka, miejscem na siłownię i studio jogi - powiedziała Emily Andrew, dziennikarka "The Sun".

 

Spodziewaliście się, że książęca para zamieszka w takim miejscu?

 

Zobacz: Sekretne spotkanie księżnej Meghan? Nie uwierzycie, z kim się zobaczyła... 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle