East News
1/12
East News

 

Ostatnio media obiegła wiadomość, że Meghan Markle i książę Harry wyprowadzają się z Pałacu Kensington. Powodem tej decyzji miał być rzekomy konflikt pomiędzy nimi a Kate i Williamem

 

Zobacz także: Meghan i Harry nie chcą mieszkać obok Williama i Kate! Gdzie się przeprowadzą? Wiemy!

 

Ostatecznie Meghan Markle i książę Harry zdecydowali, że zamieszkają w 10-pokojowym Frogmore Cottage w zamku Windsore. Panują tam o wiele skromniejsze warunki niż w Pałacu Kensington. Myślicie, że Meghan Markle będzie żałowała tej decyzji? Zobaczcie naszą galerię, aby przekonać się, w jakich luksusach żyje książę William i księżna Kate!

 

POLECAMY: Książę William namawiał Williama, aby zerwał z Kate! Padły szokujące słowa

2/12
East News

 

Pałac Kensington został wykończony w XVII wieku. Od lat był własnością rodziny królewskiej. W 1981 roku wprowadził się tam książę Karol wraz ze świeżo poślubioną małżonką, księżną Dianą. Niestety, nie można powiedzieć, aby wiedli tam szczęśliwe życie. Plotka głosi, że to przez klątwę, która wisi nad tym miejscem. Według niej Pałac Kensington jest pechowym miejscem szczególnie dla kobiet. Faktycznie, coś może być w tych wierzeniach. Nie tylko historia Diana była bowiem tragiczna. Królowa Anna również przeżyła w tej posiadłości wiele dramatów. Monarchini aż 18 razy zachodziła w ciążę, w tym 13 razy poroniła. Królowa Anna straciła też czworo dzieci, które zmarły jeszcze przed pierwszymi urodzinami. 

Czy Meghan Markle bała się tej klątwy? Księżna Kate na razie wiedzie tam szczęśliwe życie. W dodatku otoczenie, w którym przebywa, wzbudza podziw! Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Na jaw wyszła treść tajemniczego listu! Królowa Elżbieta dostała go po śmierci Diany

3/12
East News

 

Jak wygląda Pałac Kensington w środku?

 

Do Pałacu Kensington rzadko wpuszczane są kamery i fotoreporterzy. Wyjątek stanowiła między innymi wizyta Baracka Obamy, który wraz z małżonką spotkał się z Williamem i Kate. Dodatkowym uczestnikiem ich rozmów był... książę George! Malec nie miał bowiem zamiaru iść spać, gdy w domu gościli tak ciekawi ludzie. Internet niemal od razu obiegły urocze fotografie, na których widać, że Barack Obama był zachwycony tym maluchem. Przy okazji mogliśmy podejrzeć, w jakich luksusach żyje książę William z rodziną. Zobaczcie kolejny slajd!

4/12
East News

 

Pałac Kensington wypełniony jest pięknymi malowidłami oraz złotymi ornamentami. Plotka głosi, że można w nim również spotkać... duchy! Jeden z nich to podobno król Jerzy II. 

5/12
East News

 

Pałac Kensington to nie tylko bajkowe wnętrza. Posiadłość otacza również zjawiskowy ogród, w którym członkowie rodziny królewskiej lubią odpoczywać i podejmować gości.

6/12
East News

 

Niektóre pomieszczenia w Pałacu Kensington są otwarte dla turystów. Chcielibyście je zwiedzić? A może już to zrobiliście? 

7/12
East News
8/12
East News
9/12
East News
10/12
East News
11/12
East News
12/12
East News
Więcej na temat Meghan Markle Księżna Kate