Księżna Meghan i książę Harry
East News

Książę Harry i Meghan Markle mają swój własny profil na Instagramie! Jak przekonali królową?

Księżna Meghan i książę Harry
East News

Pałac Kensington poinformował, że księżna i książę Sussex będą korzystali z oddzielnego profilu w mediach społecznościowych. Do tej pory zarówno Kate i William, jak i Meghan oraz Harry dzielili jedno konto na Instagramie. Jak wiadomo królowa jest tradycjonalistką i zgodnie z zasadami członkom rodziny królewskiej nie wolno prowadzić prywatnych kont w mediach społecznościowych. Najwyraźniej Meghan udało się przekonać Elżbietę II, aby pozwoliła obu parom książęcym na prowadzenie własnych profili. To prawdziwy przełom!

Księżna Meghan w końcu osiągnęła swój cel!

Od dłuższego czasu jest głośno o konflikcie między Meghan a Kate. Jak podają zagraniczne media kobiety od samego początku nie mogły się porozumieć. Co prawda obie starają się podczas oficjalnych wizyt zachować pozory i obdarowują się uśmiechami, aby dobrze wypaść przed królową. Jednak ich zachowanie jednoznacznie wskazuje na to, że chcą trzymać się od siebie jak najdalej. Niebawem Meghan i Harry wyprowadzą się z pałacu do własnej posiadłości. Bracia nie będą już nawet korzystać z jednego biura. A teraz okazuje się, że nawet konta na Instagramie książęce pary będą prowadzić oddzielnie. W oświadczeniu, które pojawiło się w mediach społecznościowych czytamy:

Zapraszamy na profil na Instagramie "SussexRoyal". Śledź więcej z życia księżnej i księcia Sussex

Sądzicie, że oddzielne konto Meghan i Harry'ego tylko podsyci plotki o rozłamie w rodzinie królewskiej, którego sprawczyniami są księżne?

 

Meghan Markle i książę Harry

Ciężarna Meghan Markle i książę Harry podczas podróży do Maroka
East News

Zobacz takżeKrólewska ekspertka oceniła zachowanie Meghan Markle. Ta opinia nie spodoba się księżnej!

Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56