Xiaomi od kwietnia w sklepach sieci Rossmann
Mat. prasowe

Promocje w Rossmannie na kwiecień 2019 zaskakują coraz bardziej! W tym sezonie drogerie przygotowały wyjątkowe oferty dla swoich klientów. W kwietniu będzie można skorzystać bowiem z promocji -55 proc. na kosmetyki oraz... sprzęty elektroniczne! Tego jeszcze nie było, bo Rossmann postanowił wprowadzić do sklepów produkty Xiaomi. Urządzenia będzie można kupić w bardzo niskich cenach. To idealny pomysł na prezenty na zbliżające się wielkimi krokami komunie.

Kiedy promocja w Rossmannie na Xiaomi?

Wszyscy czekają na promocje w Rossmannie -55 proc., które według najnowszych informacji, startują już 16 kwietnia dla klientów VIP, natomiast 19 kwietnia na wszystkich klientów. Nie każdy jednak wie, że znacznie wcześniej, bo już od 11 kwietnia w sklepach Rossmann zacznie się promocja na sprzęty Xiaomi! To pierwsza tego typu promocja w drogeriach i wyjątkowa okazja na zakup telefonu komórkowego czy drona np. na komunię.

Co będzie można kupić na promocji w Rossmannie?

Na promocji w Rossmannie na sprzęt Xiaomi z pewnością warto zwrócić uwagę na smartfon Xiaomi Redmi 6A - to jeden z najtańszych modeli, które są dostępne w ofercie producenta, jednak nigdzie nie kupicie telefonu w tak niskiej cenie, jak w Rossmannie. W drogerii na promocji Xiaomi Redmi 6A kosztować będzie tylko 349,99 złotych. Telefon będzie dostępny w różnych wersjach kolorystycznych. Wśród innych sprzętów na uwagę zasługuje z pewnością również opaska Xiaomi MI Band 3, która będzie kosztować 119,99 złotych. Za Mi Drone Mini trzeba będzie natomiast zapłacić 249,99 złotych. Zobaczcie w galerii poniżej, jakie jeszcze sprzęty znajdą się w promocji w Rossmannie i w jakich cenach! 

 

1/6
Xiaomi Redmi 6A w Rossmannie
Mat. prasowe

Xiaomi Redmi 6A na promocji w Rossmannie za 349,99 złotych

2/6
Xiaomi Mi Band 3 w promocji w Rossmannach
Mat. prasowe

 Xiaomi Mi Band 3 na promocji w Rossmannie za 119,99 złotych

4/6
Mi plecak w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Mi plecak na promocji w Rossmannie za 99,99 złotych

5/6
Mi Drone Mini w Rossmannie
Mat. prasowe

Mi Drone Mini na promocji w Rossmannie za 249,99 złotych

6/6
Mi Bluetooth Speaker w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Mi Bluetooth Speaker na promocji w Rossmannie za 124,99 złotych

Więcej na temat Rossmann promocje