Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Angelina Jolie o ślubie z Bradem Pittem
ONS
Newsy

Donatella pokazała projekt sukni ślubnej Angeliny. Bardzo różni się od efektu końcowego?

Została wykonana z najlepszych materiałów

Angelina Jolie i Brad Pitt potrafią zaskoczyć jak mało kto. Kilka dni temu w Paryżu w tajemnicy przed mediami odbyła się ich ceremonia ślubna. Para długo nie kazała nam czekać na sesję zdjęciową z tego wydarzenia, która ukazała się w dwóch zagranicznych pismach. Spekuluje się, że  zdjęcia do prasy sprzedali w celach charytatywnych. Przypomnijmy: Angelina Jolie i Brad Pitt pokazali zdjęcia ze ślubu! Tak wyglądała jej suknia ślubna

Najwięcej emocji budzi oczywiście suknia ślubna Angeliny. Gwiazda zaskoczyła wszystkich, bowiem wybrała prosty, ale klasyczny fason. Kreacja pochodzi z domu mody Versace i została stworzona przez Donatellę Versace, która niedawno udostępniła projekt. Suknia została uszyta z najlepszej jakości jedwabiu oraz satyny. To jednak welon aktorki przykuwał największą uwagę. Znalazły się bowiem na nim rysunki wykonane przez jej dzieci, a wyhaftowane przez Lugi Massi. Całość komponowała się pięknie.

A jak wam się podoba ten projekt?

Zobacz: Brad Pitt wrócił już do pracy po ślubie z Angeliną. Błysnął obrączką na planie reklamyAngelina Jolie w sukni ślubnej na okładce People


Zdjęcia ze ślubu Angeliny i Brada:

Ślub Ashley Tisdale
Instagram
Newsy
Rywalka Miley Cyrus wyszła za mąż w tajemnicy. Pochwaliła się piękną suknią ślubną
Ashley Tisdale szczęśliwą żoną

Od kilku dni cały świat żyje ślubem Angeliny Jolie i Brada Pitta . Piękna ceremonia odbyła się w Paryżu. Kilka dni po, w dwóch zagranicznych tytułach prasowych ukazały się zdjęcia z uroczystości. Najwięcej emocji budzi oczywiście suknia ślubna pięknej gwiazdy. Kreację zaprojektowała sama Donatella Versace. Przypomnijmy: Donatella pokazała projekt sukni ślubnej Angeliny. Bardzo różni się od efektu końcowego? Kolejną gwiazdą, która stanęła na ślubnym kobiercu, jest Ashley Tisdale , znana z wielu ról w filmach Disneya. Na swoim Instagramie pochwaliła się kilkoma fotkami z uroczystości. Aktorka w poniedziałek wyszła za mąż za gwiazdę rocka, Christophera Frencha. Największą uwagę przykuwa oczywiście jej kreacja. Ashley postawiła na bardzo skromny, ale olśniewający model, w którym wyglądała zjawiskowo. Wśród jej druhen można było zauważyć natomiast inną gwiazdę Hollywood - Vanessę Hudgens . Jak wam się podoba jej kreacja? Zobacz: Angelina Jolie i Brad Pitt pokazali zdjęcia ze ślubu! Tak wyglądała jej suknia ślubna Ślub Angeliny Jolie i Brada Pitta:

Żarty z sukni ślubnej Angeliny Jolie
ONS
Newsy
Suknia ślubna Angeliny Jolie miała zachwycić świat. Stało się inaczej
Zamiast zachwytów stała się obiektem drwin

Po ujawnieniu informacji o cichym ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta , wszyscy czekali na ujawnienie pierwszych zdjęć z ceremonii. Para zdecydowała się sprzedać fotografie dwóm magazynom - w Stanach Zjednoczonych popularnemu "People", na świecie zaś "Hello". Mały podgląd na uroczystość gwiazd zadziwił chyba każdego. Przypomnijmy: Angelina Jolie i Brad Pitt pokazali zdjęcia ze ślubu! Tak wyglądała jej suknia ślubna Najwięcej uwagi poświęcono oczywiście sukni ślubnej Angeliny. Aktorka zdecydowała się na projekt Versace, ale postanowiła dodać do niego coś bardzo osobistego. Na welonie znalazły się kolorowe rysunki jej dzieci, naniesione specjalną techniką. Pomysł ten podzielił internautów - początkowo wzbudził zachwyt i został uznany za piękny gest. Z drugiej strony nie brakuje głosów krytyki i żartów. W sieci pojawiły się już pierwsze memy porównujące kreację ślubną Jolie do... lodówki czy choinki. Trzeba przyznać, że ich autorom nie brakuje wyobraźni. A wam co przypomina suknia Angeliny? Zobacz: Donatella pokazała projekt sukni ślubnej Angeliny. Bardzo różni się od efektu końcowego? Ślub Angeliny i Brada w magazynach:

Brad Pitt o ślubie z Angeliną Jolie
ONS
Newsy
Brad Pitt pierwszy raz o ślubie z Angeliną. Zdradził prawdziwe powody ich małżeństwa
Dlaczego w końcu się pobrali?

Ślub Angeliny Jolie i Brada Pitta z pewnością można uznać za najważniejsze medialne wydarzenia na świecie. Para pobrała się kilka tygodni temu w Francji. O tym wydarzeniu nikt nie wiedział. Kilka dni później w dwóch zagranicznych pismach pojawiły się zdjęcia, a zysk ze sprzedaży został oczywiście przekazany na cele charytatywne. Przypomnijmy:  Angelina Jolie i Brad Pitt pokazali zdjęcia ze ślubu! Tak wyglądała jej suknia ślubna Długo nie musieliśmy również czekać na pierwszy wywiad z aktorem tuż po ślubie. Hollywoodzki gwiazdor pojawił się na okładce magazynu GQ. W rozmowie z pismem opowiedział o powodach podjęcia decyzji o ślubie oraz o tym, czym dla niego było zawarcie małżeństwa . Dla Brada ma to po prostu bardzo duże znaczenie: Nie powiedziałbym, że małżeństwo to tylko tytuł. Zdecydowanie chodzi o coś więcej. Zawsze myślałem, że szczęście jest przereklamowane. Są trudne momenty, później przychodzą wspaniałe czasy. Życie to seria kompromisów, wydarzeń, przegranych i wygranych - mówi Angelina to prawdziwa szczęściara. Zobacz: Angelina i Brad znów razem w filmie. Mamy pierwsze zdjęcia z planu Suknia ślubna Angeliny i Brada:         

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner